alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۰۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
مبتلا شدن سه نفر در خرمشهر به کرونا بخاطر در شرکت در یک عروسی

شرکت در عروسی سه خرمشهری را کرونایی کرد

مبتلا شدن سه نفر در خرمشهر به کرونا بخاطر در شرکت در یک عروسی
0
دوشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ۲۱:۵۴
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان نسبت به برگزاری برخی مراسمات در منازل، هشدار داد و گفت: این مساله بسیار خطرناک است و اگر برگزاری مجالس با این روند ادامه یابد؛ روزهای آینده، روزهای خوبی نخواهد بود و موارد مثبت ابتلا به کروناویروس قطعا بیشتر خواهند شد.

شرکت در عروسی، سه خرمشهری را کرونایی کرد

دکتر شکرالله سلمان‌زاده با اشاره به ادامه ثبت موارد مثبت کروناویروس در جنوب غرب خوزستان، اظهار کرد: سه نفر از خرمشهر در یک مراسم عروسی شرکت کرده بودند که به کروناویروس مبتلا شده‌اند که این موضوع نشان می‌دهد نتیجه عدم توجه به توصیه‌های ما مبنی بر عدم شرکت در مراسم‌، انتشار بیماری است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم عروسی در روستای صراخیه در مجاورت تالاب شادگان و همچنین برگزاری مجالسی در منازل شادگان در روزهای گذشته، افزود: در این رابطه و همچنین در مورد بازار شادگان در شورای تامین در حال صحبت هستیم. متاسفانه اصنافی که نباید فعال باشند در بازار این شهر فعالیت دارند.

سلمان‌زاده با اشاره به برگزاری برخی مراسمات در منازل، هشدار داد: این مساله بسیار خطرناک است و اگر برگزاری مجالس با این روند ادامه یابد؛ روزهای آینده، روزهای خوبی نخواهد بود و موارد مثبت ابتلا به کروناویروس قطعا بیشتر خواهند شد.

وی تصریح کرد: امیدوارم در این زمینه فکری شود و هم مردم رعایت کنند و هم مسئولین پای کار باشند تا این مساله مدیریت شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • isna.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits