دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۶ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۷ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
مرگ تلخ موبایل فروش / سارقان شاهرگ فرشاد را زدند
11
2,479
یکشنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ۱۹:۲۳
فیلم قتل موبایل فروشی اسلامشهری سارقان شاهرگ موبایل فروش اسلامشهری را زدند و او را به قتل رساند

قتل موبایل فروش اسلامشهری

سارقان شاهرگ موبایل فروش اسلامشهری را زدند و او را به قتل رساند

فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن لحظه درگیری یک فروشنده موبایل در اسلامشهر با دو سارق نشان داده شده است. در این ویدیو مرد فروشنده توسط سارقین با چاقو مورد حمله قرار گرفته و بعد از ساعاتی فوت می کند. این ویدیو از دوربین های مدار بسته مغازه گرفته شده است.

ماجرای کشته شدن موبایل فروش اسلامشهری

شرح ماجرا در یکی از شبکه‌های اجتماعی چنین توضیح داده شده است:

با توجه به خلوتی خیابان به علت کرونا سارقین از موقعیت استفاده می‌کنند و با واریز یک میلیون پول صاحب مغازه را از روز قبل متقاعد می‌کنند که جمعه ساعت ۹ صبح مغازه رو باز کند و موبایلی که میخواهند را بخرند.

روز جمعه فرشاد مغازه رو باز میکند و بخاطر اینکه اماکن متوجه باز شدن مغازه نشوند با هر دو سارق داخل مغازه می‌شود و کرکره رو پایین می‌دهد.

بعد از اینکه در گاو صندوق رو باز می‌کند که گوشی را تحویل دهد سارقین با چاقو تهدید میکنند که همه گوشی‌ها رو داخل نایلون بریزند و ببرند.

از اونجایی که صاحب مغازه شوکر همراه داشت ناگهان سارق چاقو را به گردن فرشاد فرو میکند و شاهرگ او پاره میشود، بعد با دو تا نایلون پر از موبایل فرار می‌کنند.

فرشاد داخل مغازه افتاده بود که یک خانم هنگام عبور از جلوی مغازه متوجه صدای کمک خواستن میشود. بعد از اینکه به همسایه‌ها اطلاع میدهد، کرکره رو به زور بالا می‌کشند و فرشاد را به بیمارستان انتقال میدهند، اما دیشب فوت کرد.

قتل فرشاد موبایل فروش اسلامشهری

فیلم لحظه کشته شدن فرشاد موبایل فروش اسلامشهری


دستگیری سارقان

پلیس چند دقیقه بعد از سرقت در خیابان اسلامشهر به لباس خونی سارق شک میکند که دو نایلون پر از گوشی هم همراه داشتند. سارقین پا به فرار می‌گذارند، اما در نهایت با شلیک هوایی پلیس و تعقیب دستگیر می‌شوند.

سارقین ۳نفر بودند که یک نفر جلو در کشیک می‌داد. سن سارقین ۲۴ سال بود!


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter