دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۵ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
فرونشست 3 متری زمین در خیابان میر اصفهان + تصاویر
1
یکشنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۰
حادثه فرونشست زمین در نزدیکی پل هوایی خیابان میرفندرسیکی اصفهان رخ داد . رئیس پلیس راهور این استان در این رابطه توضیحاتی ارائه داد...

نشست زمین در خیابان میر

دلگرم: رئیس پلیس راهور استان اصفهان از فرونشست سه متری زمین در خیابان میرفندرسکی خبر داد.

  • عمق این فرونشست زیاد و حدود سه متر و پهنای آن نیز حدود هشت متر است و از این رو امکان ساماندهی این خیابان در بازه زمانی کوتاه وجود ندارد.
  • خودرو‌هایی که قصد تردد در مسیر غرب را دارند از محور شیخ مفید و خودرو‌های تردد کننده در مسیر شرق از پل فردوسی و از حاشیه رودخانه استفاده کنند.
فرونشست ۳ متری زمین در خیابان میر اصفهان + تصاویر

علت نشست زمین در خیابان میر

حادثه فرونشست زمین در خیابان شیخ صدوق تقاطع میرفندرسکی به علت خوردگی لوله‌های بتنی فاضلاب رخ داده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: در پی این حادثه که صبح امروز رخ داده است، اداره آب و فاضلاب به همراه شهرداری در محل حادثه حضور دارند تا هرچه سریع‌تر ایراد رفع و مسیر مسدود شده بازگشایی شود.

وی همچنین در مورد حوادث مشابه رخ داده در این مسیر گفت: باتوجه به فرسوده بودن تأسیسات به خصوص تأسیسات آب و فاضلاب در این محدوده شاهد تکرار چنین حوادثی هستیم که در همین راستا اداره آب و فاضلاب اصفهان اقدام به نوسازی تأسیسات خود در خیابان‌های مشتاق، نظر و میر کرده است.

به گزارش فارس، فرونشست زمین در تقاطع خیابان شیخ صدوق و میرفندرسکی صبح امروز باعث انسداد خیابان شده که به گفته محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان در پی فرونشست زمین در تقاطع میرفندرسکی محدودیت ترافیکی اعلام شده است که رانندگان می‌توانند از مسیرهای راستگرد منتهی به پل میر، تقاطع‌های شیخ مفید و جنوب پل فردوسی استفاده کنند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter