قاتل بابلی ۲ ثانیه پس از اجرای حکم قصاص بخشیده شد !

۱,۵۱۵
۳
۰
دوشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
قاتل محکوم به قصاص در بابل روز دوشنبه 2 ثانیه پس اجرای حکم و آشنا شدن گردنش با طناب دار، توسط خانواده مقتول بخشیده شد و از مرگ رهایی یافت .
قاتل بابلی ۲ ثانیه پس از اجرای حکم قصاص بخشیده شد !

قاتل بابلی 2 ثانیه پس از اجرای حکم قصاص بخشیده شد

این فرد پس از پایین آوردن از چوبه دار ، به بیمارستان انتقال یافت. رئیس دادگستری بابل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا حال مجرم بخشیده شده را به نقل از کادر بیمارستانی رضایت بخش توصیف کرد.

فضل الله وکیلی راد با اعلام این که این فرد همچنان در یکی از بیمارستان های بابل بستری است، در باره چگونگی کسب رضایت خانواده مقتول توضیح داد: مجرم قاتل داماد خانواده مقتول است و دو فرزند دارد و خانواده مقتول هم پس از چند ساعت تلاش و گفت و گوی مسئولان و معتمدان حاضر در محل و به محض به اجرا در آمد حکم، بخشش را اعلام کرد.

قاتل بخشیده شده که بر اساس پرونده تشکیل شده " حسینعلی ن " نام دارد، ۴٣ ساله است و سه سال پیش در نزاغ خانوادگی برادر زنش به نام " ابراهیم گ " را که 36 سال سن داشت با سلاح شکاری به قتل رساند.

این درگیری منتهی به قتل 29 آذر سال 95 پس از حضور قاتل و مقتول در دادگاه بابل برای پایان دادن به اختلافات دیرینه خانوادگی رخ داد. در آن روز قاتل پس از بیرون آمدن از جلسه دادگاه با متقول درگیری لفظی و فیزیکی پیدا کرد و سپس در بیرون ساختمان دادگاه از داخل خودروی خود اسلحه شکاری برداشت و در ملاعام برادر زنش را با شلیک گلوله بر سرش به قتل رساند.

قاتل اگر چه بلافاصله متواری شده بود، ولی پس از دور شدن کمتر از یک کیلومتری از صحنه جرم دستگیر و بازداشت شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم