شلاق‌های بی رحمانه معلم ورزش بر بدن دانش آموز ۹ ساله + عکس

۱,۹۰۴
۳
۱
پنج شنبه, ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۰:۴۹
آموزش و پرورش کارون به خبری که در فضای مجازی درباره تنبیه بدنی دانش آموز با شلاق منتشر شده است، واکنش نشان داد و اعلام کرد: این پرونده خارج از نوبت در حال رسیدگی است.
شلاق‌های بی رحمانه معلم ورزش بر بدن دانش آموز ۹ ساله + عکس

ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز با شلاق

تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که از تنبیه بدنی یک دانش آموز توسط معلم خبر می دهد.در توضیحات این تصاویر که در فضای مجازی دست به دست می شود، آمده که معلم ورزش با شلاق دانش آموز را تنبیه کرده است.

تشکیل پرونده و برخورد با معلم بی رحم شهرستان کارون

کاظم باقلائی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون در این خصوص گفت: پرونده تنبیه بدنی یکی از دانش‌آموزان مدرسه ابتدایی شهید آیت شماره ۲ شهر کوت عبداله از توابع شهرستان کارون به دادگستری ارجاع شد.

او افزود: معلمی که گفته می‌شود در روز یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه این دانش آموز را مورد تنبیه بدنی قرار داده به دادگستری معرفی شده است.

باقلائی تصریح کرد: معلم بعد از این اتفاق به اداره آموزش و پرورش احضار گردید، ولی انجام چنین اقدامی یعنی تنبیه بدنی دانش‌آموز را منکر شد.

شلاق‌های بی رحمانه معلم ورزش بر بدن دانش آموز ۹ ساله + عکس

رئیس اداره آموزش و پرورش کارون اظهار داشت: تحقیقات لازم با جدیت و برای رسیدگی هرچه سریعتر به این پرونده از روز اول آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

این مقام مسئول، پیش از این در اطلاعیه ای اعلام کرد: این اداره به محض اطلاع از موضوع، پرونده معلم متخلف را به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری ارجاع داده و خارج از نوبت در حال رسیدگی است.

تصاویری از کبودی بدن یک دانش آموز از شهرستان کارون در فضای مجازی منتشر شده که دلیل آن تنبیه بدنی معلم عنوان شده است. انتشار این تصاویر واکنش مردم و کاربران فضای مجازی را در پی داشته است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
1111 | ۲ ماه پیش
معلم بدست دانش آموز چاقو میخوره اینقدر بزرگش نمی کنند تعجب
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم