۲ کشته در واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در بشاگرد

حادثه سرویس مدرسه بشاگرد
۱,۵۵۲
۰
۰
سه شنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵
وانت سایپایی که در شهرستان بشاگرد سیستان و بلوچستان به عنوان سرویس مدرسه برای دانش آموزان روستاهای توابع این شهرستان استفاده میشد دچار سانحه شد...
حادثه سرویس مدرسه بشاگرد

واژگونی وانت حامل دانش آموزان در بشاگرد

دلگرم: واژگونی وانت سایپای حامل دانش آموزان در روستای دستگرد درگاز بشاگرد ۲ کشته و ۵ زخمی برجای گذاشت.

رئیس شبکه بهداشت بشاگرد در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه حال یکی از دانش آموزان وخیم گزارش شده است، تصریح کرد: این حادثه صبح امروز ساعت ۶:۴۵ امروز صبح رخ داد و مجروحان در بیمارستان بقیه الله سردشت درحال مداوا هستند.

دکتر عبدالعزیز احمد پور افزود:حال یکی از دانش آموزان وخیم است و به بیمارستان میناب اعزام می‌شود.

۲ کشته در واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در بشاگرد

جزئیات واژگونی سرویس مدرسه بشاگرد

وی اظهار کرد: وانت سایپا ۱۵ دانش آموز را از روستا‌های سرتنگ، بند بارک و موردان دربند صلاح به مدرسه رازی دستگرد درگاز می‌برد.

همچنین رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان در گفتگو با ایسنا، خاطرنشان کرد:صبح امروز در پی واژگونی خودرو نیسان حامل ۷ دانش آموز پایه هفتم و هشتم مقطع راهنمایی، ۵ دانش آموز مصدوم و دو نفر فوت شدند.

دکتر محمود حسین پور بیان کرد: به رغم وخامت حال مصدومین و تعداد بالای آنها، متاسفانه هیچکدام از افراد حاضر در محل حادثه با اورژانس ۱۱۵ تماس نگرفته و مصدومین را با ماشین عبوری به بیمارستان بقیه الله بشاگرد انتقال داده اند.

۲ کشته در واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در بشاگرد

این مقام مسئول اظهار کرد:در این حادثه یک دانش آموز دختر ۱۳ ساله و یک دانش آموز پسر ۱۳ ساله به علت شدت ترومای وارده فوت شده و ۵ دانش دیگر ۳ تا دختر و ۲ نفر پسر با تروما به قفسه سینه، تروما به لگن، تروما به سر و صورت به بیمارستان منتقل شدند. حسین پور در پایان اضافه کرد: مصدومین حادثه هوشیار هستند و در حال حاضر تحت نظر و دریافت خدمات تشخیصی و درمانی

واکنش آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

داود گلی مدیراداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان پیرو خبر منتشر شده در خصوص واژگونی خودرو در شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: صبح امروز شنبه ۴ /۸ / ۹۸در پی واژگونی خودروی شخصی وانت زامیاد حامل دانش آموزان در مسیر روستای خیرآباد به ایرانشهر متاسفانه به دلیل ناتوانی راننده در کنترل خودرو و سرعت غیر مجاز یک نفر کشته و ۵نفر مجروح شدند.

او افزود:در این سانحه تلخ به دلیل شدت جراحات وارده دانش آموز ابوذر برهانزهی در دم فوت و ۴دانش آموز به نام‌های شعیب نایگونی، جعفر بلوچی، خدایار آهورانی و مهدی کلکلی به همراه راننده مجروح وبه بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ایرانشهر منتقل شده اند.

مدیراداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت:خودروی یادشده شخصی و راننده آن از اهالی روستای الله آباد نایگون ایرانشهر بوده است. آموزش و پرورش استان، ضمن اظهار تأسف از این حادثه تلخ، آمرزش الهی برای دانش آموز متوفی و شفای عاجل برای مجروحان را از خداوند منان مسئلت می‌نماید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم