تنبیه بدنی دانش آموز در ملارد جنجالی شد + فیلم

۲,۱۵۰
۱
۰
چهارشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد از تشکیل کمیته بررسی در موضوع تنبیه بدنی دانش‌آموزی در این شهرستان خبر داد و جزئیات این پرونده را تشریح کرد ...
تنبیه بدنی دانش آموز در ملارد جنجالی شد + فیلم

تنبیه دانش آموز با شلاق !

دلگرم: فیلم تنبیه بدنی دانش آموز با وسیله ای مشابه شلاق، توسط معلم در مدرسه ای در شهرستان ملارد منتشر شد

روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی مبنی بر برخورد ناشایست یک معلم با دانش‌آموز با وسیله‌ای مشابه شلاق در مدرسه ابتدایی یوسف‌آباد قوام ملارد منتشر شد که احساسات مردمی را برانگیخته کرد.

فیلم تنبیه دانش آموز در ملارد


خانواده کودکی که با شلاق مورد ضرب و شتم قرار گرفته است از معلم مدرسه خاطی شکایت کردند و پرونده ای این معلم مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ملارد، جواد جبله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد در جمع خبرنگاران با اشاره به تنبیه بدنی دانش‌آموزی در این شهرستان اظهار کرد: این موضوع صحت دارد و در شورای تأمین مطرح‌شده است.

وی تصریح کرد: برای بررسی بیشتر کمیته تشکیل‌شده است تا موضوع را پیگیری و روشن کند.

کتک زدن دانش آموز در ملارد

طیب رضایی فر رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان ملارد نیز در جمع خبرنگاران بیان کرد: معلم مربوطه به اداره آموزش‌وپرورش احضار شد و ضمن توبیخ کتبی، پرونده این تخلف به هیئت تخلفات اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران ارسال شد.

رئیس آموزش‌وپرورش ملارد با اشاره به اینکه معلمان همواره نقش تعلیم و تربیتی بسیار مهمی دارند، افزود: بر اساس بخشنامه‌ای که پیش‌ازاین به تمام مدارس ارسال‌شده است هیچ‌کدام از معلمان حق تنبیه بدنی دانش آموزان را ندارند و در صورت مشاهده با معلم خاطی برخورد قانونی خواهد شد.

رضایی فر تاکید کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته مدیر و معلم خاطی مدرسه در یوسف‌آباد قوام در منزل خانواده دانش‌آموز حضور پیداکرده و از دانش‌آموز دلجویی کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرستان ملارد بیش از 3500 فرهنگی دارد که در حال تربیت و پرورش دانش‌آموزان هستند و این‌گونه اتفاقات نادر است و امید است که با جدیت معلمان و فرهنگیان در پرورش و تربیت صحیح و آموزش فرزندانی فرهیخته و آینده‌سازان شهرستان ملارد قدم برداریم.

انتهای پیام /

شلاق زدن دانش آموز در ملارد توسط معلم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم