فوت عجیب سارق پراید در تهرانپارس

فوت دزد پراید در تهرانپارس
۱,۹۵۲
۱
۰
یکشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶
رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از فوت عجیب سارق خـودروی پراید در فلکه چهارم تهرانپـارس خبـر داد و جزئیـات ایـن سـانحه را تشـریح کــرد....
فوت دزد پراید در تهرانپارس

تصادف دزد پراید در تهرانپارس

دلگرم: رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از تصادف فوتی یک سارق، تنها دقایقی بعد از سرقت خودرویی در فلکه چهارم تهرانپارس خبر داد.

سرهنگ مجید عسگری نیا در تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت ۰۳:۳۰ بامداد دوازدهم مهر ۹۸، تصادف شدید یک دستگاه خودروی سواری پراید با کامیون حمل زباله ای در فلکه چهارم تهرانپارس به سامانه ۱۱۰ پلیسی اعلام شد.

وی بیان داشت: بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام و متوجه شدند که راننده پراید پس از تصادف با یک دستگاه خودرو کامیونت حمل زباله، مصدوم و بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است. ولی به علت وارد شدن ضربه، فرد مصدوم فوت کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودروی پراید با سرعت بالایی در یک خیابان یک طرفه در حرکت کرده بوده که با کامیون به صورت شاخ به شاخ تصادف می کند.

کلانتر محله تهران پارس افزود: برای مشخص شدن هویت مالک خودرو، پلاک انتظامی خودرو استعلام که با شناسایی مالک خودرو مشخص می شود که مالک خودرو زنده بوده و در محل مسکونی اش مستقر است و متوفی مالک خودرو نیست.

این مقام انتظامی افزود: مالباخته در حالی که هیچ خبری از سرقت شدن خودرو خود نداشت به تصور اینکه خودرو جلوی در ساختمان در خیابان پارک است در ابتدا منکر تصادف شد ولی با بررسی دقیق تر به سرقت رفتن خودرو اذعان داشت.

وی در انتها تصریح کرد: مالک خودرو مدعی بود سارق توانسته است با وجود قفل پدال و فرمان روی خودرویش آن را از جلوی خانه اش سرقت کند.

تحقیقات در این پرونده برای شناسایی سارق ادامه دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم