آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی اصفهان

نتیجه پرونده اسیدپاشی اصفهان
۱,۹۱۸
۱
۰
پنج شنبه, ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
مهرماه سال 1393 بود که موجی از اسیدپاشی به صورت بانوان اصفهانی در کوچه و خیابان صورت گرفته بود بعد از گذشت 5 سال از این ماجرا پرونده دستگیری خاطیان در جریان است ؟...
 نتیجه پرونده اسیدپاشی اصفهان

نتیجه پرونده اسیدپاشی اصفهان چه شد ؟

دلگرم: رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی گفت: پرونده اسیدپاشی اصفهان بایگانی نشده و همچنان در جریان است.

اسیدپاشی‌ در اصفهان در مهرماه سال ۱۳۹۳ خورشیدی به وقوع پیوست و در جریان این اسیدپاشی‌ها، حداقل چهار نفر از زنان مورد حمله قرار گرفتند. خبرهای اسیدپاشی در اصفهان، امنیت مردم شهر را مختل کرد، زنان و دختران شهر کمتر در معابر عمومی حضور می یافتند.

سردار محسن حسن خانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: همچنان در حال پیگیری این پرونده هستیم که در صورت حصول نتیجه حتما به سمع و نظر مردم می رسد.

رئیس پلیس آگاهی گفت: پلیس آگاهی پرونده های جنایی را کنار نمی گذارد و این پرونده ها همچنان جریان دارند.

سردار حسن خانی گفت: پرونده های جنایی دائما در جریان هستند و پرونده های معوقه قتل، اسیدپاشی و سرقت مسلحانه نیز از جمله پرونده هایی نیستند که بایگانی شوند.

وی ادامه داد: در راستای رسیدگی به این نوع پرونده ها در برخی موارد، مشکلاتی وجود دارد یا برخی از موضوعات زود رسانه ای می شوند یا مسائل دیگر در کنار این اتفاقات، سبب می شود تا دیرتر به کشف برسیم.

اسیدپاش اصفهان کیست ؟

سردار حسن خانی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود در رابطه با پرونده اسیدپاشی دو نفر دستگیر شده اند، گفت: پلیس دو نفر را شناسایی کرده و مظنون هایی را احضار کرده است اما اخیرا فرد جدیدی در این رابطه دستگیر نشده است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم