آخرین خبرها از زهرا حسینی کودک گمشده قلعه نو

جزئیات پیدا شدن زهرا حسینی دو ساله
۸,۹۵۹
۳۸
۵
یکشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷
دختر بچه حدود دو ساله ای با نام زهرا حسینی در منطقه ی قلعه نوی شهر ری تهران در مقابل درب منزل مفقود شده است که تاکنون پیدا نشده است . زئیس پلیس آگاهی تهران در این رابطه بیشتر توضیح داده است...
جزئیات پیدا شدن زهرا حسینی دو ساله

خبرهای جدید از زهرا حسینی گمشده

دلگرم: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ آخرین جزئیات پرونده کودک مفقود شده را در منطقه قلعه‌نو شهرری را تشریح کرد.

سردار علیرضا لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره آخرین وضعیت دختر 21 ماهه که در منطقه قلعه‌نو شهرری مفقود شده است، اظهار کرد: تمام احتمالات را درباره پرونده این دختربچه بررسی کردیم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: از نظر ما و با بررسی فیلم به دست آمده از دوربین مداربسته بحث ربایش کودک مطرح نیست؛ این کودک با پای خودش می‌رود و کسی او را نمی‌برد.

نزدیک به یک ماه از گم شدن دختر بچه دو ساله در قلعه‌نوی شهرری می‌گذرد و هنوز هیچ ردی از او پیدا نشده است. کودک خردسال جلوی در خانه شان در حال بازی بود که ناگهان ناپدید شد. سراغ پدر زهرا که این روزها بیماری‌اش تشدید شده رفتیم و او از ادعای زنی می‌گوید که توانسته در فیلم ناپدید شدن زهرا، دستی را ببیند که دخترک را با خود می‌برد. این‌در حالی است که رئیس‌پلیس تهران دیروز ربایش زهرا را رد کرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: خانواده کودک نیز مظنونی را به پلیس معرفی نکردند؛ پیش‌بینی اولیه مبنی بر افتادن وی در داخل کانال آب بود که مورد بررسی قرار گرفت؛ روز گذشته نیز متخصصان پلیس و آتش‌نشانی این موضوع (افتادن وی داخل کانال آب) را بررسی کردند که خوشبختانه تاکنون جسدی از این کودک داخل کانال آب پیدا نشده است.

وی تصریح کرد: شبانه‌روز در حال بررسی این پرونده هستیم و دادستان شهرری نیز برای بررسی موضوع وارد عمل شده است.

گفتنی است دختری 21 ماهه به نام زهرا از چند روز گذشته از مقابل منزلشان در منطقه قلعه‌نو شهرری مفقود شده و بررسی‌ها برای یافتن وی ادامه دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(38 امتیاز , میانگین: 3.1 از 5)  
  • برچسب ها:
  • گم شدن زهرا حسینی
  • مفقود شدن زهرا حسینی
  • خبر جدید از زهرا حسینی
  • خبر جدید از کودک گمشده قلعه نو

۵ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
سارا | ۲۲ ساعت پیش
شاید جونوری چیزی بچه رو برده
۰
۰
 
 
gb
ناشناس | ۴ روز پیش
هر کیه برده برای خودش داره بزرگش مینکه شایدم یه شهر دیگه بردنش ،،،،اگر کشته بودنش مشخص میشد اگر هدف پول بود تا حالا زنگ میزدن ،،،،مشخصه خیلی وقته توی فکر این طفل معصوم بودن با برنامه هم بردنش که هیچ دوربینی هیچ فیلمی هیچ اثری ازشون نیست متاسفانه،،، و احتمال زیاد دست یکی از دور و بری های نزدیک به خانواده این طفل معصوم توی کاره .والدین توروخدا حواستون به بچه ها باشه
۱
۰
 
 
us
ناشناس | ۵ روز پیش
احتمالا از اطرافیان اون محل بچه رو بردن
۳
۰
 
 
ir
ناشناس | ۵ روز پیش
غصه این بچه منم کُشت خدایا کمک کن پیدا شه تورو خدا خونه های اطراف رو بگردید نزدیک ترین خونه فاصله سی ثانیه امکان نداره راه دوری برده باشن طفل معصوم رو
۵
۰
 
 
ae
H | ۱ هفته پیش
به خدا بچه رو دزدیدن ،دزد احتمالا اشناست که بچه با صدا زدنش زود رفت پیشش.دست رو دست نزارید توکل بر خدا کنید بگردید زود پیداش کنید.
۹
۴
 
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter