معمای عجیب قتل پارمین توسط پدرش از زبان شاهین صمدپور

۸,۶۴۵
۱۱
۴
شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۰
ماجرای خفه کردن دختری به نام پارمین با 7 سال سن توسط پدری که قصد فرستادن او به بهشت را داشت داستانی مایه بهت همگان شده ، شاهین صمدپور جزئیات این ماجرا را منتشر کرد.
معمای عجیب قتل پارمین توسط پدرش از زبان شاهین صمدپور

قتل پارمین 7 ساله توسط پدرش

دلگرم: مدتی است که خبر خفه کردن پارمین 7 ساله توسط محمود پدری که هدف از قتل دخترش را رفتن او به بهشت مطرح میکند در جامعه منتشر شده است.

شاهین صمدپور مستند ساز در مورد معمای قتل پارمین 7 ساله در اینستاگرامش نوشت:
تو این چند روز صحبت های زیادی با خانواده ی پارمین ، بستگان شون و دوستان محمود پدر پارمین داشتم .
نکته ی مشترکی که تو صحبت های تمام این عزیزان وجود داشت عشقِ عمیق و گاهی افراطی محمود به دخترش بود .
محمود که یک مهندس پتروشیمی بود سیزده سال با همسرش زندگی می کردن و طبق ادعای بستگان محمود اون یک مرد سالم بود که حتا سیگار هم نمی کشید .
محمود و همسرش چند سال قبل از به دنیا اومدن پارمین بچه ی قبلی خودشون رو هنگام زایمان از دست میدن و همین موضوع اثر مخربی روی محمود می ذاره .
رفتارهای افراطی و تعصبات غیر عادی محمود روی دخترش تا جایی پیش میره که یکی از بستگان نزدیک محمود که پزشک هم هستش چندین بار به محمود پیشنهاد رفتن پیش یک روان شناس رو میده اما محمود نمی پذیره و با او قطع رابطه می کنه .
بعضی از خویشان محمود اینطور برام تعریف کردن که وقتی محمود و دخترش به خونه ی اون ها میومدن همه اش ترس و واهمه داشتن که مبادا بچه ای به پارمین حرفی بزنه و محمود عصبانی بشه و دست پارمین رو بگیره و از اونجا ببره .
خاطره ی عجیب محمود !
چند هفته قبل از خفه کردن پارمین محمود برای همسرش تعریف می کنه که در شهر ماشینی رو دیده که داخل اون ماشین چند پسر در حال اذیت کردن یک دختر بودن و مدام از همسرش می پرسیده ممکنه در آینده برای دختر ما هم همچین اتفاق هایی بیوفته ؟!
روزی که محمود پارمین رو برای خرید مرغ مینا از منزل بیرون می بره در یک اقدام ناباورانه داخل ماشین پارمین رو محکم به سینه اش می چسبونه جوری که دهان و بینی بچه روی سینه ی محمود قرار می گیره و پدر انقدر دخترش رو به سینه ی خودش فشار میده تا جایی که نفس بچه میره ....
اینکه آیا محمود دچار جنون آنی شده یا نه ...
آیا متوجه خفه کردن بچه اش بوده یا نه ...
و در نهایت جمله ی عجیبی که به محمود نسبت داده شده که می خواستم بچه ام رو به بهشت بفرستم چقدر در این قتل قابل استناد هست یا نه فعلن در دست بررسی پلیس و مراجع قضائیه .
روح این دختر گل شاد


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(11 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)  
 • برچسب ها:
 • قتل پارمین
 • پارمین 7 ساله
 • خفه شدن پارمین
 • شاهین صمدپور

۴ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
کریم | ۱ هفته پیش
توروخدا این جور حوادث را نشر ندهید
۰
۰
 
 
ir
۹۷ | ۲ ماه پیش
بنظر من قاضی تنها خداست
پس سعی نکنیم قضاوت بی مورد کنیم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  بنده خدا | ۲ ماه پیش
  قضاوت چیه کشتن یه دختربچه ۷ ساله هیچ جای توجیهی نداره لعنت خدا برهمچین انسان هایی،حتی حیوونا هم جونشونو برا بچه هاشون میدن،حیف اسم انسان که رو اینا میزارن
  ۰
  ۰
 
 
ir
کاربر | ۳ ماه پیش
این حیوان خودش یه *** کاری بوده حتما یا الان یا زمان قدیم که با بچه ها یا بچه دخترا کارای رو میکرده یا میخواسته بکنه ! *** کاری هاش مدام براش تداعی میشده دیگه برای اینکه خودش نخواد روزی با دخترش کاری کنه همچین کاری کرده
اگه نه هییییییییچ علتی رو نمی تونین معتبر بدونید که کسی بچش و بکشه !
باید خودشو خفه میکرد
ای حیف حیون که روی این ادمها گذاشته بشه
۱
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter