قاتل بخشیده‌ شده بار دیگر مرتکب قتل شد!

۲,۲۷۶
۲
۱
دوشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵
قاتل جوانی که در گذشته مرتکب به قتل شده بود و با رضایت اولیای دم آزاد شده بود، باز هم به اتهام کشتن دوستش در جریان یک درگیری بازداشت شد...
قاتل بخشیده‌ شده بار دیگر مرتکب قتل شد!

قاتل بخشیده‌ شده بار دیگر مرتکب قتل شد

دلگرم: جوانی که قبلا یک بار به اتهام قتل دستگیر و با رضایت اولیای دم آزاد شده بود، این بار به اتهام کشتن دوستش در جریان نزاع بازداشت شد.

مأموران کلانتری 131 شهرری ساعت 22:30 روز ششم اسفند سال گذشته در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان وقوع نزاع منجر به جنایت در پارک شهید جهان‌آرا در محله جوانمرد قصاب قرار گرفتند.

پس از حضور مأموران کلانتری در صحنه جنایت و تأیید خبر اولیه، مشخص شد مقتول جوانی حدودا 25ساله است. بلافاصله موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد و تیمی از کارآگاهان به همراه تیم بررسی صحنه جرم، تشخیص هویت و بازپرس کشیک ویژه قتل به محل جنایت مراجعه کردند.

کارآگاهان در بررسی اولیه هویت جوان 25ساله را شناسایی کردند و مشخص شد مقتول از ناحیه گردن و کمر مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته است.

در تحقیقات پلیسی از شاهدان صحنه جرم مشخص شد مقتول به دست یکی از دوستانش که جوانی 30ساله و از افراد شرور منطقه است، به قتل رسیده. به گفته شاهدان، قاتل و مقتول هر دو اهل یک محله بودند و سابقه دوستی چندساله با یکدیگر داشتند.

قاتل بخشیده‌ شده بار دیگر مرتکب قتل شد!

تحقیقات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه قاتل آغاز شد و کارآگاهان بعد از حدود شش ماه فهمیدند او در یکی از استان‌های هم‌جوار تهران پنهان شده است.

با هماهنگی مقام قضائی تیمی از کارآگاهان اداره دهم برای دستگیری قاتل به مخفیگاه او اعزام و موفق شدند قاتل را روز 20 تیرماه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

متهم در تحقیقات پلیسی به قتل دوستش اعتراف کرد و درباره روز حادثه گفت: من و رامین حدود هشت سال با هم دوست بودیم و به‌واسطه شغل مکانیکی‌ام با او آشنا شده بودم. ما همیشه برای دیدن همدیگر در پارک محل قرار می‌گذاشتیم و تا به حال حتی یک بار با هم قهر نکردیم و اختلافی با هم نداشتیم.
من مبلغی از رامین پول قرض کرده بودم ولی چون دستم خالی بود، نتوانستم آن را پس دهم. از طرفی او دائم درخواست طلبش را می‌کرد تا اینکه شب حادثه ساعت 9 در مغازه‌ام بودم که با رامین تماس گرفتم و پرسیدم کجاست. او گفت جای همیشگی یعنی در پارک است.
من هم مغازه را بستم و ساعت 10 بود که به پارک رسیدم و با هم خوش‌و‌بشی کردیم. تا اینکه درباره بدهی من صحبت شد و رامین گفت چرا طلبم را نمی‌دهی. ناگهان مشاجره‌مان سر این موضوع بالا گرفت. رامین با عصبانیت شروع به فحاشی به من کرد و چاقویی از جیبش درآورد و یک ضربه به دستم زد.
درگیری شدید شد و من هم با چاقویی که همراهم داشتم، دو ضربه به کمر و گردن او زدم که بلافاصله رامین خون‌ریزی کرد و من هم با خودروی شخصی خودم متواری و در یکی از استان‌های هم‌جوار تهران به‌ مدت شش ماه مخفی شدم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی بردند قاتل دارای چندین فقره سابقه نزاع و درگیری است و قبلا نیز در یکی از نزاع‌ها مرتکب قتل شده که با رضایت اولیای دم آزاد شده بود.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: با اعتراف صریح متهم به قتل، او با دستور قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف زوایای پنهان پرونده، در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
سعید | ۴ ماه پیش
خوبه امنیت داریم !!!خاک برسراین دولت مسخره مردموبدبخت کرده
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم