سانحه دردناک تصادف در بزرگراه شیراز - خرامه + فیلم

۲,۸۹۲
۱
۰
یکشنبه, ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷
فیلم ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی به سرعت منتشر شد که خبر از یک سانحه مرگیار در محور شیراز - خرامه در اثر بی تدبیری در ساخت جاده ها می داد...
سانحه دردناک تصادف در بزرگراه شیراز - خرامه + فیلم

تصادف جاده شیراز - خرامه

دلگرم: فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن گفته های گلایه آمیز پدری را نشان میدهد که فرزند دخترش را در اثر یک تصادف در بزرگراه شیراز - خرامه از دست داده است.

این پدر از وضعیت جاده مذکور شاکی است و دلیل پرپر شدن جوان 20 ساله اش را بی توجهی مسئولین راه میداند .

ویدئوی تصادف شیراز- خرامه


دستور وزیر راه و شهرسازی برای پیگیری فوری و جدی علت سانحه تصادف بزرگراه شیراز - خرامه

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی نوشت : در پی انتشار فیلم ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی در خصوص حادثه رانندگی محور شیراز - خرامه، وزیر راه و شهرسازی دستور بررسی فوری دلایل سانحه و بررسی وضعیت محور مربوطه، همچنین برخورد با متخلفان احتمالی را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، روز گذشته کلیپی در شبکه‌های اجتماعی با تصویر برداری یک شهروند خبرنگار مبنی بر رویداد سانحه تصادف در بزرگراه شیراز - خرامه به دلیل نبود تابلو‌های هشدار دهنده و سرعت‌گیر و دوطرفه شدن ناگهانی جاده منتشر شد

به نقل از گوینده ناشناس این کلیپ، دختر ۲۰ ساله‌ای بر اثر برخورد با بلوک سیمانی داخل جاده جان سپرد و دو نفر از سرنشینان نیز بر اثر این تصادف مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار وزارت راه و شهرسازی در این کلیپ شخصی که هویتش را مشخص نمی کند، خبر از فوت دختر ۲۰ ساله خود بر اثر این تصادف داده و از مردم استمداد می‌طلبد تا کلیپ ضبط شده را در شبکه‌های اچتماعی منتشر کنند.

سانجه دردناک تصادف در بزرگراه شیراز - خرامه + فیلم

ضمن آنکه به نظر می‌رسد تصاویر کلیپ به شکلی هماهنگ با صدای گوینده است و ظاهرا گفته‌های گوینده را مبنی بر نبود تابلوهای هشدار دهنده و وجود مانع بتونی در وسط جاده و امکان بروز تصادف به‌ویژه در شب تایید می‌کند.

بر اساس این گزارش، این ویدئو منبع موثقی ندارد و در حاضر با وجوداینکه معلوم نیست چه کسی ان را ضبط کرده۰ شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار ان هستند.

در پی انتشار این کلیپ، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی دستور پیگیری و تحقیق فوری برای صحت و سقم و بررسی جدی ابعاد رویداد و روشن شدن حقایق، همچنین برخورد با مقصران احتمالی در صورت صحت خبر را صادر کرد.

توضیح راهداری درباره تصادف بزرگراه شیراز - خرامه

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در توضیحی پیرامون فیلم جنجالی بزرگراه شیراز- خرامه با تسلیت به خانواده متوفی اعلام کرد:

قبل از محل تصادف به صورت سلسله‌وار با ترکیبی از علایم و سرعت کاه‌ها و نصب تابلوی هشداری آشکار‌ساز فسفری، هشدار لازم ارائه شده و وضعیت خط کشی راه نیز امتداد راه را به وضوح نشان می‌دهد.
عدم دقت کافی و نداشتن توجه لازم به جلو برای هر راننده‌ای در هر موقعیتی از راه‌ها احتمال تصادف را پدید می آورد و چه بسا هزاران نفر در طی ماههای گذشته از این موقعیت عبور کردند و صرفا این هموطن عزیز در این موقعیت بدلیل سرعت بالا و عدم توجه کافی قادر به کنترل وسیله نقلیه خود نشد.
با این حال تا اعلام نظر رسمی مراجع ذیصلاح انتظامی و قضایی و پایان عملیات عمرانی این مسیر، عوامل راهداری اقدام به نصب تابلوهای بیشتر و حضور فیزیکی در مسیر خواهند کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم