افشای پشت پرده قتل میترا استاد و اعتراف نجفی از انگیزه قتل

۹,۷۶۴
۱۸
۲
چهارشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴
محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران با مراجعه به پلیس آگاهی به قتل همسر دومش میترا استاد اعتراف کرد. و در طی یک مصاحبه به انگیزه قتل همسرش اعتراف کرد.
افشای پشت پرده قتل میترا استاد و اعتراف نجفی از انگیزه قتل

محمدعلی نجفی به قتل همسر دومش میترا استاد اعتراف کرد

شهردار سابق تهران به قتل همسر دومش میترا استاد اعتراف کرد. محمد علی نجفی با مراجعه به پلیس آگاهی به قتل میترا استاد، همسرش دومش اعتراف کرد.

شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت : لحظاتی قبل محمد علی نجفی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده و خود را تسلیم مأموران کرد.

پیش از این قاضی شهریاری اظهار کرده بود: بر اساس اطلاعات موجود همسر نجفی که زن جوانی بود در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت آباد به قتل رسیده است.

شهریاری گفت: این زن جوان بر اثر اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است.

شهریاری درباره جزئیات قتل همسر دوم نجفی شهردار اسبق تهران گفت: این خانم به قتل رسیده و من و اکیپ تشخیص هویت به همراه بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حاضریم.

وی ادامه داد: بررسی‌های لازم انجام شده و کاملاً مشخص است که همسر دوم آقای نجفی به قتل رسیده است.

قتل میترا استاد و اعتراف نجفی از انگیزه قتل

محمدعلی نجفی در پایگاه پلیس آگاهی


انگیزه محمدعلی نجفی از قتل همسرش

شهریاری گفت: نجفی با اعتراف به قتل همسرش انگیزه خود را از ارتکاب جنایت، اختلافات خانوادگی مطرح کرده است.

محمدعلی نجفی: همسرم مرا تهدید می‌کرد

خبرنگار روزنامه همشهری: محمدعلی نجفی در اولین اعترافاتش به قتل میترا استاد گفته است:

برای خراب کردن زندگی من آمده بود و مدام مرا تهدید می‌کرد که اسرارم را فاش می‌کند و زندگیم را ویران می‌کند او حتی می‌خواست تهدیداتش را در مصاحبه‌ای عملی کند.

قتل میترا نجفی

تست الکل و مواد مخدر از محمد علی نجفی

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به اینکه از نجفی تست الکل و مواد مخدر اخذ خواهد شد گفت: متهم از لحاظ روانشناختی هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنان پسر میترا استاد درباره رفتار بد علی نجفی با مادرش

پسر 13 ساله میترا استاد گفت : نجفی دست بزن داشت. مدام مادرم را کتک می زد یک بار مانع شدم دست مرا شکست.

همچنین وی گفت : قرار بود با مادرم بیرون برویم من از مدرسه با آژانس باز گشتم پول آژانس نداشتم آمدم تا از مادرم پول آژانس را بگیرم وقتی به خانه رسیدم یک زن و مرد که دختر 35 ساله آقای نجفی و راننده وی بود در حال شکستن در خانه بودند و در نهایت وارد خانه شدیم و جسد مادرم را پیدا کردیم. جنازه مادرم در وان حمام افتاده بود خواستم سمتش بروم که اجازه ندادند حتی انگشتانم شکست.

وی گفت: شوهر مادرم مجوز اسلحه داشت و همیشه اسلحه را در خانه نگه می داشت. من و مادرم می دانستیم آقای نجفی اسلحه دارد و اسلحه‌اش هم با مجوز است. قبل‌تر هم من اسلحه ناپدری‌ام را دیده بودم.

گزارش ها حاکی از آن است که : « میترا استاد با اصابت ۵ گلوله (یک تیر به قلب، یک‌ تیر به دست چپ و سه تیر هم به بقیه اعضای بدن) به قتل رسیده است.»

محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران به اتهام قتل همسر دومش میترا استاد در منطقه خیابان وحدت اسلامی دستگیر شد و سپس به قتل همسر اعتراف کرد.

فیلم اسلحه ای که میترا استاد با او به قتل رسید
این مطلب چقدر مفید بود ؟
(18 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)  

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ro
اعدام نجفی | ۶ ماه پیش
مردی ..... که مسئول نظام تربیتی کشورمان میشود قتل میکند حکمش اعدام است
۰
۰
 
 
ir
Saeede | ۶ ماه پیش
نجفي باشه تجربه براي مردهايي كه هوس زن هم سن دخترشونو ميكنن، قطعا قتل غير عمد بوده، كشتن ميترا براي نجفي خرجش يه سكه به يه آدم كش بود نه به لجن كشوندن خودش
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم