پسر میترا استاد: نجفی دست بزن داشت و مادرم را کتک می‌زد

۳,۶۴۰
۴
۰
چهارشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰
پسر ۱۳ ساله میترا استاد گفت: « نجفی دست بزن داشت. مدام مادرم را کتک می‌زد یکبار مانع شدم دست مرا شکست.»
پسر میترا استاد: نجفی دست بزن داشت و مادرم را کتک می‌زد

گفته های پسر میترا استاد در مورد نجفی

سرپرست دادسرای امور تهران، از قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران به اسم میترا نجفی خبر داد و گفت که این زن جوان به علت اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است.

پسر 13 ساله میترا استاد گفت: « نجفی دست بزن داشت. مدام مادرم را کتک می زد یک بار مانع شدم دست مرا شکست. قرار بود با مادرم بیرون برویم من از مدرسه با آژانس باز گشتم پول آژانس نداشتم آمدم تا از مادرم پول آژانس را بگیرم که متوجه شدم مادرم به قتل رسیده است.»

وی گفت:« شوهر مادرم مجوز اسلحه داشت و همیشه اسلحه را در خانه نگه می داشت. وقتی به خانه رسیدم یک زن و مرد که دختر 35 ساله آقای نجفی و راننده وی بود در حال شکستن در خانه بودند و در نهایت وارد خانه شدیم و جسد مادرم را پیدا کردیم. جنازه مادرم در وان حمام افتاده بود خواستم سمتش بروم که اجازه ندادند حتی انگشتانم شکست.»

گزارش ها حاکی از آن است که :« میترا استاد با اصابت ۵ گلوله (یک تیر به قلب، یک‌ تیر به دست چپ و سه تیر هم به بقیه اعضای بدن) به قتل رسیده است.»

محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران به اتهام قتل همسر دومش میترا استاد در منطقه خیابان وحدت اسلامی دستگیر شد و سپس به قتل همسر اعتراف کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم