ماجرای جنجالی تصادف پورشه با پراید در اصفهان + عکس و فیلم

۳,۰۲۲
۳
۰
یکشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۲:۱۹
بامداد روز گذشته تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده آن منجر می‌شود.
ماجرای جنجالی تصادف پورشه با پراید در اصفهان + عکس و فیلم

تصادف پورشه و پراید در اصفهان

بامداد روز گذشته تصادف مرگباری در خیابان کارگر اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند راننده جوان پراید، فرهاد طاهریان نام داشت که در همان لحظه تصادف فوت میکند.

دختر که راننده یکی از پورشه ها بود خودرویش در این خیابان منحرف شده و با پراید فرهاد طاهریان تصادف میکند.

این راننده با همان سرعت به راهش ادامه می دهد و کمی جلوتر به شدت با یک پراید دیگر برخورد می کند و خودروی پراید هم در گوشه خیابان پارک بود به شدت به پژو 206 اصابت کرده تا حدی که 4 چرخ این خودرو جدا می شود و ساکنان آن محل از شدت صداهای ناهنجار به خیابان می ریزند.

نکته قابل‌ تامل در این حادثه این است که راکب یکی از پورشه‌ها که به نظر صاحب هر ۲ خودرو هم بوده به طرز بسیار عجیبی با صحنه برخورد می‌کند و عربده‌کشان از خسارات وارد شده به خودروی میلیاردی خود شکایت می‌کند و در مورد راننده پراید که در این حادثه کشته شده است می‌گوید: «عیبی ندارد دیه او را پرداخت می‌کنم !»

تصادف پورشه و پراید در اصفهان/ تصادف مرگبار پورشه و پراید در اصفهان/کورس دختر و پسر گولدار با پورشه

فیلم تصادف این پورشه و پراید در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های بسیاری را به دنبال داشته است. برخی از کاربران فضای مجازی مدعی شده‌اند که خودرو متعلق به یکی از مسئولان بوده و راننده هم فرزند این مسئول بوده است. اما ابوالقاسم چلمقانی این اظهارات را تکذیب کرده و گفته: «این خودرو به هیچ‌یک از مسئولان ارتباطی نداشته، راننده شناسایی، اما متواری شده است و "آقازاده" نیز نبوده است.»

او اظهار داشته: «به دلیل اهمیت خبر، اطلاعات تکمیلی توسط معاونت اجتماعی و مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان، منتشر خواهد شد.»

پس از تصادف، راننده پسر پیاده می‌شود و فرار می‌کند. دختری که سوار پورشه‌ی دیگر بوده با پسر تماس می‌گیرد و گلایه می‌کند که چرا به پورشه پدرش آسیب زده شده.

تصادف پورشه و پراید در اصفهان/ تصادف مرگبار پورشه و پراید در اصفهان/کورس دختر و پسر گولدار با پورشه

در ادامه دختر از ماشین ۳۵ میلیون پول نقد و ۴ تا گوشی موبایل در می‌آورد. گویا هر دو ماشین متعلق به پدر دختر بوده، آن طور که یکی از خسارت دیده‌ها نقل می‌کند، رفتار برخی ماموران کلانتری در مواجهه با این اتفاق کمی عجیب بوده.

بر اساس شنیده ها دختر مالک پورشه دائما در حال جیغ کشیدن است و دائما می‌گوید: «که چرا نمیذارید سوار ماشینم بشم ماشین مال بابامه و اون آقا هم برادرمه.»

تصادف پورشه و پراید در اصفهان/ تصادف مرگبار پورشه و پراید در اصفهان/کورس دختر و پسر گولدار با پورشه

راننده فراری تصادف پورشه در اصفهان دستگیر شد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان اصفهان در رابطه با آخرین جزئیات حادثه برخورد خودروی پورشه با 3 خودروی دیگر اظهار داشت: « راننده متواری پورشه که تحت تعقیب قرار گرفته بود ظهر امروز در محدوده خیابان احمدآباد اصفهان بازداشت شد.»

تصادف پورشه و پراید در اصفهان/ تصادف مرگبار پورشه و پراید در اصفهان/کورس دختر و پسر پولدار با پورشه

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان اصفهان ادامه داد: « راننده، پسری 24 ساله بود که پس از بررسی مشخص شد گواهینامه نیز نداشته است.»

وی در پایان تصریح کرد: در بررسی‌های پلیس مالک خودرو نیز شناسایی شده است.

فرهاد طاهریان قربانی تصادف پورشه

چیزی که در این بین کمتر به آن توجه شد، از دست رفتن جان یک جوان بود. فرهاد طاهریان، جوان ورزشکار 21 ساله ای بود که در این تصادف جان خود را از دست داد.

تصادف پورشه و پراید در اصفهان/ تصادف مرگبار پورشه و پراید در اصفهان/کورس دختر و پسر پولدار با پورشه/ فرهاد طاهریان قربانی تصادف پورشه

فیلم تصادف وحشتناک پورشه و پراید در اصفهان


بیشتر بخوانید:

آخرین جزئیات تصادف (پورشه) در اصفهان


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter