آخرین خبرها از باران شیخی گمشده

۲,۱۶۰
۱
۰
یکشنبه, ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱
از گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله اراکی حدود یک ماه میگذرد و علیرغم قول داده شده هنوز وی به خانه بازنگشته سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی در این باره توضیحاتی ارائه داده است
آخرین خبرها از باران شیخی گمشده

آخرین اخبار از باران شیخی گمشده

دلگرم : سردار کیومرث عزیزی (فرمانده انتظامی استان مرکزی) درباره آخرین وضعیت دختر بچه ۸ سال (باران شیخی) با اشاره به اینکه پلیس تلاش بی‌وقفه‌ای را برای بازگشت باران در پی گرفته است، گفت: پلیس با همان شدتی که فعالیت پیدا کردن باران را آغاز کرده تا حصول نتیجه نهایی، تلاش‌های بی‌وقفه خود را ادامه می‌دهد و از هیچ تلاشی دست نمی‌کشد .

سردار عزیزی ادامه داد: در همان ابتدا متوجه شدیم که وی را از استان خارج کرده‌اند، پلیس از سه روش اقدامات پلیسی، گزارش‌های محلی، همکاری با خانواده باران درحال پیگیری وضعیت باران گم شده می‌باشد تا به یاری خداوند باران سالم به خانه بازگردد.

این مقام انتظامی افزود: تحقیقات نشان می‌دهد که باران زنده و سالم است و از روز دوم مفقود شدن باران، تیم‌هایی از کارشناسان پلیس به استان‌هایی که حدس می‌زدیم باران در آنجا نگهداری می‌شود، اعزام کرده‌ایم و با شدت و جدیت، جست‌و‌جو را ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: در روز دوم مفقودی باران با اقدامات پلیسی موفق شدیم تا افرادی که باران را برده‌اند، متقاعد کنیم تا با خانواده وی تماس بگیرند و مطمئن شدیم که باران سالم و سلامت است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تأکید بر این که اکنون نجات جان باران و برگرداندن او از هر موضوع دیگری واجب‌تر است و فعلاً کاری به دلایل این موضوع نداریم، گفت: به شایعاتی که در این رأستای مطرح می‌شود، توجهی نمی‌کنیم چراکه حفظ حرمت و آبروی خانواده باران نیز برای پلیس اهمیت دارد.

وی تصریح کرد: پلیس، دستگاه قضایی و اعضای شورای تأمین استان مرکزی همگی به دنبال این پرونده هستند و با جدیت آن را پیگیری می‌کنند. همچنین برای اطمینان افکار عمومی از سلامتی باران باید عنوان کرد که روز پنجشنبه گذشته نیز باران توانسته مجدداً به صورت تلفنی با مادر خود صحبت کند.

سردار عزیزی در پایان گفت: مردم مطمئن باشند که مجموعه پلیس با تمام توان خود به دنبال پیدا شدن باران است و هر اقدامی که در این زمینه لازم باشد را برای بازگرداندن باران به خانواده‌اش انجام می‌دهد

separator line

بیشتر بخوانید

ماجرای گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله اراکی


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 2.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter