یک استاد دانشگاه در زابل به قتل رسید + تصویر

قتل استاد دانشگاه در زابل
۱,۸۴۷
۰
۰
شنبه, ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل، استاد فرشته نارویی بامداد روزجمعه ۶ اردیبهشت در اثر تیراندازی ترک‌نشین یک دستگاه موتور سیکلت به قتل رسیده است.
قتل استاد دانشگاه در زابل

قتل یک استاد دانشگاه در زابل با رگبار گلوله

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: «فرشته نارویی استاد دانشگاه علوم پزشکی زابل بامداد امروز در مسیر زابل - زهک به دست افراد ناشناش مسلح کشته شد.»

مرعشی در خصوص جزئیات این حادثه افزود: «بر اثر تیراندازی ترک‌نشین یک دستگاه موتور سیکلت به طرف یک خودروی سواری به رانندگی محمد علی شیرانی، یک نفر از سرنشینان به شدت زخمی شد.»

وی بیان کرد: در این حادثه که در روستای تپه آزادی زهک از توابع شهرستان زابل به وقوع پیوست همسر محمد علی شیرانی به هویت فرشته نارویی بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرد.

وی تاکید کرد: چرایی وقوع این قتل و انگیزه قاتلان توسط دستگاه‌های امنیتی در حال بررسی است اما به احتمال زیاد اختلافات خانوادگی علت این قتل است.

فرشته نارویی استاد دانشگاه

/قتل یک استاد دانشگاه در زابل با رگبار گلوله/فرشته نارویی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل نیز گفت: این استاد دانشگاه که دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری بود ساعت حدود یک بامداد با همسر خود در مسیر زابل- زهک مورد حمله افراد مسلح قرار گرفت.

میرزایی ادامه داد: بر اساس شنیده‌ها در این درگیری این عضو هیات علمی در حین فرار با خودوری خود مورد شلیک افراد مسلح قرار گرفت که به دلیل اصابت گلوله جان خود را از دست داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت:« علت و دستگیری متهمان این حادثه توسط نیروی انتظامی در دست اقدام است.»


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • فرشته نارویی
  • قتل یک استاد دانشگاه
  • زابل
  • قتل

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter