یک وکیل دادگستری در تهران به قتل رسید

قتل یک وکیل دادگستری در خیابان کامرانیه
۱,۸۷۸
۲
۰
پنج شنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹
شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت:« یک وکیل پایه یک دادگستری شب گذشته هدف تیراندازی قرار گرفت، اما انگیزه ضارب یا ضاربان هنوز مشخص نشده است.»
قتل یک وکیل دادگستری در خیابان کامرانیه

یک وکیل دادگستری به قتل رسید

یک وکیل پایه یک دادگستری شامگاه چهارشنبه در تهران به ضرب گلوله کشته شد.

محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران روز پنجشنبه، ۵ اردیبهشت با تایید این خبر گفت در این حادثه که ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته در خیابان کامرانیه رخ داد، «مهاجم به حمید حاجیان وکیل پایه یک دادگستری و یک زن همراه وی تعداد زیادی گلوله شلیک کرده است.»

وی افزود: با توجه به این که در گزارش اولیه عنوان شده بود که فرد مجروح وکیل دادگستری است خود بنده به همراه بازپرس در محل حادثه حضور یافتم.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت:

«مشخص شد فرد مضروب دچار مرگ مغزی شده و فوت کرده است.»

شهریاری گفت: برخی از افراد و همکاران وی مدعی شدند که حاجیان در یکسری پرونده مفاسد اقتصادی وکیل بوده است، اما این موضوع هنوز به اثبات نرسیده و صحت و سقم آن مشخص نیست.

وی افزود: هنوز علت و انگیزه مهاجم یا مهاجمان مشخص نشده است و دستورات لازم برای شناسایی این افراد صادر شده است.

قتل حمید حاجیان ساعاتی پس از محاکمه حسین هدایتی روی داده است. گفته می‌شود حسن هدایتی در جریان محاکمه خود گفته بود: «به سراغ حمید حاجیان که یک وکیل با نفوذ است و ۵۰میلیارد تومان پول بنده را خورده و برده است بروید.»

در همین حال وکیل حسین هدایتی گفته که قتل حاجیان هیچ ارتباطی به پرونده موکل او ندارد. هویت مهاجم یا مهاجمان و انگیزه قتل هنوز مشخص نشده و تحقیقات پلیس در جریان است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم