دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
طغیان رودخانه خشک در شیراز + فیلم
2
1,472
سه شنبه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷
پس از بارش های سیل آسا دیروز در شیراز و وقوع سیل، امروز دوباره با بارش باران رودخانه خشک شیراز طغیان کرد و باعث بسته شدن گذرگاه ها در این شهر شد.

طغیان رودخانه خشک شیراز

طغیان رودخانه خشک شیراز سبب ورود آب به کنارگذره ها شد و خودروها را با خود برد.

رحیم آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت:« با توجه به حجم بارش‌های شب و روز گذشته و تداوم بارش‌ باران در شیراز، احتمال آب گرفتگی محدوده‌ای از معابر اطراف رودخانه خشک شیراز وجود دارد.»

وی افزود: از تمام شهروندان و ساکنان اطراف رودخانه خشک در محدوده پل علی‌ابن حمزه به سمت میدان الله، درخواست شده که به هیچ عنوان در این مسیر توقف نداشته باشند.

آزادی همچنین از مردم خواست که اگر در این محدوده انبار کالا دارند، برای حفاظت از آن، انبار را تخلیه کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس تاکید کرد که شهروندان و مسافران به هیچ عنوان در اطراف رودخانه خشک خصوصا در محدوده شرقی این رودخانه، توقف، تجمع و حتی عبور نداشته باشند.

تردد در محورهای اصلی پل شهید اسکندری به سمت دروازه قرآن مسدود است

عبدالهاشم دهقانی، فرمانده پلیس راه شمال استان نیز درباره وضعیت راه‌ها اعلام کرد: در حال حاضر تمامی محورها باز است و تنها محور کازرون به سمت فراشبند سمت بالاده به دلیل آبگرفتگی پل مسیر مسدود شده است.

وی با بیان اینکه محور فرعی رامجرد به سمت اقلید نیز ریزش کوه گزارش شده است، گفت: در تمامی محورهای اصلی تردد باز است و مشکلی وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه شمال استان فارس افزود: باتوجه به بارش شدید از رانندگان و مسافران تقاضا می‌شود از مکان کنونی خود حرکت نکنند.

دهقانی همچنین درباره وضعیت دروازه قرآن بیان کرد: از پل شهید اسکندری به سمت دروازه قرآن مسدود شده است و مردم می‌توانند از مسیر سعدی به سمت کمربندی زیباشهر یا کمربندی جوادیه استفاده کنند.

فرودگاه شیراز نیز برقراری تمامی پروازها را اعلام کرده همچنین راه آهن استان از تردد همه قطارها خبر داده است. راهداری استان فارس نیز از حرکت اتوبوس‌ها با هماهنگی پلیس راه خبر داده است.

separator line

فیلم طغیان رودخانه خشک شیراز


separator lineبیشتر بخوانید:

سیل در شیراز ۲۰۰ خودرو را با خود برد

بسته شدن ورودی های شیراز در اثر بروز سیل+ فیلم


  • منبع
  • www.tasnimnews.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter