علت غیبت استاندار گلستان پس از بروز سیل+ فیلم

استاندار گلستان هنوز در دسترس نیست!
۲,۰۸۰
۷
۰
شنبه, ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ ۱۳:۴۶
پس از بروز سیل در استان های مازنداران و گلستان که به علت بی تدبیری مسئولان خسارت های زیادی به عمل آمد. عدم حضور استاندار گلستان خبر ساز شد. مشاهدات حاکی از آن است که مفاد هاشمی در سفر خارج از کشور به سر میبرند.
استاندار گلستان هنوز در دسترس نیست!

استاندار گلستان هنوز در دسترس نیست

چند روزی است که سیل برخی استان‌های شمالی کشور از جمله استان گلستان و شهر آق قلا را در نوردیده است اما خلأ مهمی که در این بحران دیده می‌شود، حضور مسئولان و کمک رسانی برنامه ریزی شده و مستمر به مردم سیل زده است. این موضوع از سوی مردم، رسانه‌های محلی، نمایندگان مجلس و افراد سرشناسی که برای کمک رسانی به مردم سیل زده در استان گلستان حضور پیدا کرده‌اند مورد انتقاد جدی قرار گرفته است.

درحالی که لحظه به لحظه بر شدت بحران سیل در گلستان افزوده می شود، اما هیچ خبری از استاندار نیست.

بر اساس گزارش های منتشره، مناف هاشمی استاندار گلستان در پنجمین روز سیل و بحران، گلستان در تمامی جلسات و بازدیدهای مرتبط با سیل غایب بوده است. لازم به ذکر است که آخرین خبری که از مناف هاشمی موجود است، مربوط به ۲۸ اسفند، در بازدید از سد گلستان است.

علت غیبت استاندار گلستان پس از بروز سیل

وزیر کشور « عبدالرضا رحمانی فضلی» صبح امروز در گفتگویی تلویزیونی اعلام کرد که استاندار گمشده گلستان از یک ماه پیش تقاضای مرخصی داشت و اکنون خارج از کشور است و به همین دلیل در هنگام بروز سیل در این استان نتوانسته شخصا در محل حضور داشته باشد.

رحمانی فضلی در حالی از درخواست مرخصی مناف هاشمی یک ماه قبل سیل خبر می دهد که آخرین خبری که از مناف هاشمی موجود است، مربوط به ۲۸ اسفند، در بازدید از سد گلستان است، امری که نشان می دهد وی بعد از وقوع بحران کشور را ترک کرده است.

مشکلات بسیار حاد ناشی از سیل و بارندگی اخیر در گلستان نیاز به حضور میدانی و مدیریت نماینده عالی دولت دارد. با این حال، به نظر می رسد استاندار غیربومی گلستان در تعطیلات به سر می برد و نگرانی خاصی در مورد اتفاقات گلستان ندارد‌ !

همچنین محمود صادقی در واکنش به غیبت استاندار گلستان در زمان بحران گفت: آقای وزیر کشور ! استاندارانی را برگزینید که دل به خدمت در استان محل مأموریت خود بدهند نه استانداری که از بدو انتصاب، دائما برای سمت های پایتختی (اعم از شهرداری، استانداری، معاونت استانداری...) لابی می کنند.

فیلم توضیحات وزیر کشور در مورد عدم حضور استاندار گلستانبیشتر بخوانید:

تخلیه فوری ۹ روستا در استان گلستان به دلیل بروز سیل

قطعی برق در ۴۰ روستای استان گلستان همچنان ادامه دارد

به سیل‌زدگان مازندران ۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(7 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)  
  • برچسب ها:
  • عدم حضور استاندار گلستان
  • استاندار گلستان در دسترس نیست
  • مفاد هاشمی کجاست
  • استاندار گلستان هنوز در دسترس نیست

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter