ماجرای جنجالی سقط جنین ۱۴ هفته ای چه بوده ؟

۳,۱۰۱
۹
۰
شنبه, ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ ۱۱:۴۰
ماجرای جنجالی سقط جنین ۱۴ هفته ای از زمانی آغاز شد که فلیشیا و همسرش تصمیم به سرپرستی 3 دختر گرفتند تا انتها با مجله دلگرم همراه باشید تا با این داستان غم انگیز آشنا شوید.
ماجرای جنجالی سقط جنین ۱۴ هفته ای چه بوده ؟

سقط جنین 14 هفته ای

سقط جنین باید قبل از هفته 12 بارداری انجام شود. البته اگر دلیل بسیار محکمی وجود داشته باشد، می توان آن را بعد از این زمان نیز انجام داد ولی در اینصورت نیاز به اجازه ویژه از سازمان کنترل والویرا (Valvira) می باشد. در شرایطی که علت انجام سقط جنین، بیماری و یا معلولیت شدید جنین می باشد نیز نیاز به کسب اجازه والویرا میباشد.

سقط جنین ۱۴ هفته ای

ماجرای سقط جنین 14 هفته ای

گاهی زوج ها به دلایلی تصمیم به سقط جنین می گیردند و به عقیده ی خودشان اگر این کار بیرحمانه را قبل از زمان معینی به عنوان مثال قبل از ماه سوم بارداری انجام دهند مشکلی ندارد چرا که نوزاد هنوز بافت کاملی نداشته و نمی توان آن را یک موجود زنده تلقی کرد اما این طور نیست ؛

سقط جنین 14 هفته ای

“فلیشیا ” و همسرش 13 سال موفق به بچه دارشدن نشدند و تصمیم به انتخاب کودکان بی سرپرست گرفتند ، آنها 3 دختر را به فرزند خواندگی انتخاب کرده و زندگی جدیدی با آنها آغاز کردند .

ماجرای سقط جنین 14 هفته ای

مدت کوتاهی از این ماجرا نگذشته بود که خبر باورنکردنی آنها را خوشحال کرد ، فلیشیا باردار بود .فیلیشیا می گوید:در کمال ناباوری صبح روز بعدی که ما در دادگاه برگه پذیرفتن فرزند خواندگی 3 دختربچه را امضا کردیم متوجه این ماجرا شدیم که خداوند فرزندی به ما خواهد داد و من باردار هستم.

سقط جنین 14 هفته ای

8 ماه بعد پسربزرگم متولد شد و مدتی بعد متوجه شدم که دوباره باردار هستم ولی این بار بارداری پردرسری داشتم.چند هفته بعد از خبر بارداری به دلیل خونریزی شدید به بیمارستان رفتم ولی تشخیص اشتباه پزشک مرا متقاعد کرد تا به خانه بازگردم و روز بعد نوزادم را که تنها 14 هفته و 6 روز داشت سقط کنم. عکسهای او را منتشر کردم تا همه بدانند نوزادی در این دوره از مدت زمان باداری چطور شبیه یک انسان کامل شکل گرفته است و به این راحتی نمی توان با کورتاژ آن را سقط کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(9 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)  
  • برچسب ها:
  • سقط جنین 14 هفته ای
  • ماجرای سقط جنین 14 هفته ای
  • سقط جنین

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter