به سیل‌زدگان مازندران ۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد

۱,۷۲۱
۴
۰
جمعه, ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ ۱۸:۰۰
در روز های گذشته با جریان سیل در استان های گلستان و مازندران شاهد خسارت های جبران ناپذیری برای مردمان این دو استان سر سبز بودیم. در مصاحبه ای با استاندار محترم مازندران ایشان از اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار به سیل زدگان این استان خبر داد.
به سیل‌زدگان مازندران ۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد

اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار به سیل‌زدگان مازندرانی

استاندار مازندران از اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار به سیل‌زدگان این استان خبر داد.

احمد حسین‌زادگان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به وقوع سیلاب شدید در استان، گفت:

در سه روز آینده روستاهای درگیر سیلاب به زندگی عادی خود باز می‌گردند.

وی با بیان این که 5 میلیارد تومان برای کمک به سیل زدگان استان تخصیص یافته است، تصریح کرد: هنوز میزان خسارات سیل به صورت دقیق برآورد نشده است اما از شنبه نسبت به پرداخت کمک بلاعوض اقدام خواهیم کرد.

استاندار مازندران با اشاره به این که ستاد هماهنگی خدمات سفر باید مکانی برای حل مشکلات و تبادل نظر برای رفاه مردم باشد، گفت:« تعدد رسانه‌ها و سمن‌ها در حوزه زیست محیطی و فعالیت‌های بشردوستانه هنوز نتوانسته برای جامعه موثر باشد.»

حسین زادگان با بیان این که ستاد تسهیلات به سفر دنبال افزایش رضایتمندی مسافران است، تاکید کرد: نهضت مازندران پاک و استانی که مستحق ریختن زباله در آن نیست باید در قالب فرهنگ‌سازی تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه تیم بازرسی استان بر فعالیت ناظران بازار، در سطح استان فعال شده است، گفت: کاهش آمار تصادفات در نوروز نباید صرفا توسط نیروی انتظامی و پلیس راه صورت گیرد بلکه همه دستگاه‌های امدادرسان در کاهش شاخص اثرگذار هستند.

حسین‌زادگان با بیان اینکه هنوز برخی از مدیران استان حضور در جلسات ستاد تسهیلات سفر مازندران را جدی نگرفتند، تصریح کرد: فرمانداران باید مراقبت کنند تا حضوری فعال در ستاد تسهیلات سفر شهرستان‌ها داشته باشند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان‌های استان جدی گرفته شود، گفت: باید محصولات عرضه شده در نمایشگاه‌ها با تبلیغات محیطی به فروش برود و در این راستا ایجاد نمایشگاه دائمی صنایع دستی در دستور کار قرار بگیرد.

separator line

بیشتر بخوانید:

قطعی برق در ۴۰ روستای استان گلستان همچنان ادامه دارد

جاده توسکستان به شاهرود باز شد

آخرین خبرها از زیر آب رفتن روستای حسن آباد


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار به سیل‌زدگان
  • اختصاص 5 میلیارد تومان به مازندران
  • سیل زدگان مازندران

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter