ماجرای جنجالی ضرب و شتم یک خانم در نمایندگی سایپا + فیلم

۳,۰۳۳
۵
۰
پنج شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹
در یکی از نمایندگی های شرکت سایپا یک مشتری خانم مورد ضرب و شتم قرار گرفت . فیلم این ماجرا و واکنش های متعاقب آنرا در این مطلب مشاهده کنید .
ماجرای جنجالی ضرب و شتم یک خانم در نمایندگی سایپا + فیلم

کتک زدن یک خانم در نمایندگی سایپا کرمان

دلگرم : فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان میداد یکی از مشتریان خانم شرکت سایپا در شهر کرمان در مقابل اعتراض برای دیرکرد تحویل خودروی خود توسط رئیس نمایندگی مورد آزار و ضرب و شتم قرار گرفت.

این خانم همینطور فیلمی را از صورت کبود شده اش منتشر کرد و کل ماجرا را توضیح داد. در این فیلم میبینیم که به دنبال عصبانیت این خانم و داد و فریادهای وی مسئول مربوطه به او حمله ور شده و او را مورد آزار و ضرب و شتم قرار داده است . به گفته این خانم ، فرد ضارب با وجود خروج خانم از دفتر نمایندگی به دنبال وی آمده و باز هم اقدام به کتک زدن کرده که منجر به کبودی زیر چشم خانم مشتری شده است . در ادامه این فیلم مکالمه تلفنی این خانم را با یک مسئول میشنویم که در آن فرد مذکور را مورد تهدید قرار میدهد و ادعا میکند که به وضعیت اتومبیل او رسیدگی نخواهد شد .

فیلم کتک خوردن یک مشتری خانم در نمایندگی سایپا


واکنش 20:30 به ماجرای کتک خوردن در نمایندگی سایپا

برنامه خبری 20:30 هم نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد و این برخورد را یک برخور وحشیانه دانست و اعلام کرد که مجوز فعالیت این نمایندگی به تعلیق درآمده استواکنش رئیس نمایندگی سایپا به کتک کاری در نمایندگی

پس از انتشار فیلم توسط خانمی که مورد ضرب و شتم قرار گرفت عبدالله بابایی نماینده مدیر عامل نمایندگی یدئویی را منتشر کرد و خبر رسیدگی به ماجرای کتک خوردن این خانم و برخورد جدی با فرد ضارب را منتشر کرد .
این مطلب چقدر مفید بود ؟
(5 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter