آخرین خبرها از تیراندازی در خوزستان | ۶ بهمن ۹۷

۱,۴۶۵
۰
۰
یکشنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰

مجله دلگرم : در تیراندازی امروزِ خوزستان دو مامور نیروی انتظامی به شهادت رسیدند . این سانحه در بندر امام خمینی (شاهپور) رخ داده است .

سرهنگ علی قاسمپور در این خصوص اظهار داشت: بامداد شنبه افراد ناشناس در بلوار آیت الله خامنه ای شهرستان بندرامام خمینی (ره) خودروی گشت کلانتری ۱۳ این شهرستان را با سلاح کلاشینکف مورد هدف قرار دادند.

وی افزود: این حادثه حدود ساعت ۳۵ دقیقه بامداد رخ داد و در پی آن یک مامور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در همان محل به شهدات رسید و ستوانیکم الله نظر صفری نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر، به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تیراندازی خورستان ، بندر امام خمینی ، شاهپور

معاون فرماندهی انتظامی خوزستان ادامه داد: بر اساس شواهد سرنشینان یک دستگاه پژو خاکستری رنگ به سمت خودرو گشت پلیس اقدام به تیراندازی کرده که اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی آنها با سرعت در حال انجام است.
وی تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی و جزییات این حادثه به زودی از سوی نیروی انتظامی استان اعلام می شود.

در آبان ماه سال جاری نیز مهرزاد خیری یکی از سربازان وظیفه نیروی انتظامی استان در حین گشت زنی با سارقان مسلح درگیر شده و در این تبادل آتش بین سارقان و نیروهای ناجا، به درجه رفیع شهادت نایل شد.

سه سال پیش، سه مامور نیروی انتظامی ایران در حمله افراد مسلح ناشناس به پاسگاه سیار نیروی انتظامی خوزستان در مسیر اهواز - حمیدیه کشته شدند و دادگاه برای سه نفر از متهمان پرونده حکم اعدام صادر کرد.

خبر تکمیلی ....

‌یک گروه تروریستی حمله مسلحانه به گشت ‌انتظامی در بندرامام ‌‌را برعهده گرفت

تسنیم نوشت : معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با اشاره به شهادت دو مامور نیروی انتظامی درپی حمله افراد ناشناس، گفت: گروه تروریستی و تجزیه‌طلب "حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز" مسئولیت این حمله مسلحانه ‌را بر عهده گرفت.

سرهنگ علی قاسم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: بامداد روز گذشته عوامل کلانتری 13 بخش بندرامام خمینی(ره) شهرستان بندرماهشهر در حال گشت‌زنی بودند که مورد حمله‌ای ناشناس قرار گرفته و در جریان این حمله دو نفر از ماموران نیروی انتظامی به فیض شهادت نائل شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان افزود: گروه تروریستی و تجزیه‌طلب "حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز" مسئولیت حمله مسلحانه به خودروی نیروی انتظامی در بندرامام خمینی شهرستان بندرماهشهر را بر عهده گرفته است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
ادعوت به همکاری پزشکان

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter