تجاوز، بارداری و زایمان زنی که در کما بود

۴,۰۵۴
۲
۱
پنج شنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۷

مجله دلگرم : یک زن آمریکایی که به مدت چهارده سال در کما است، حامله شد و فرزند سالمی را به دنیا آورد

زنی که در کما به سر میبرده و هویتش فاش نشده به گفته پرستاران در چند ماه گذشته "ناله" می‌کرده، اما هیچ کدام از کسانی که از او نگه‌داری می‌کردند متوجه علت این ناله‌ها و تغییرات جسمی او نشده بودند.

استعفای مدیر عامل مرکز اقامتی درمانی

مدیرعامل شرکت مالک یک مرکز اقامتی درمانی در آمریکا پس از آن که یکی از بیماران آن در حالی که در کما و بیهوشی مطلق بود باردار شد و زایمان کرد، استعفا داده است. پلیس در حال تحقیق درباره این اتهام تجاوز جنسی است.

استعفای بیل تیمونز از سوی اعضای هیات رئیسه مرکز خدمات بهداشتی و پرستاری هسیندا پذیرفته شده است.

او پس از آن ناچار به استعفا شد که یک زن در کلینیکی متعلق به شرکت تحت امر او، در حوالی شهر فونیکس ایالت آریزونا، در حالی که به حالت نباتی و کاملا بیهوش بستری بود زایمان کرد.

این زایمان که گزارش شده روز ۲۹ دسامبر گذشته صورت گرفته در حالی روی داد که هیچ کدام از پرستاران و بهیاران این کلینیک حتی متوجه باردارشدن این بیمار نشده بودند و تنها زمانی متوجه آن شدند که چیزی به روز زایمان باقی نمانده بود.

واکنش کاربران

انتشار خبر باردار شدن یک زن آمریکایی که به مدت ۱۴ سال در کما است با موج گسترده ای از واکنش های کاربران در فضای مجازی همراه بوده است.

کاربران بسیار زیادی به این سوءاستفاده جنسی واکنش نشان داده و آن را محکوم کرده اند. آنها متعجب از این اتفاق ناخوشایند و غیرانسانی هستند و با ابراز تاسف به این که در هر نقطه ای از جهان بیماران جنسی وجود دارند، امیدوارند هرچه سریع تر متعرض شناسایی شود و به مجازات برسد.

بارداری زن امریکایی در کما

کاربران در این که تنها دلیل این اتفاقات بیماران جنسی می باشند که نه محدودیت و نه آزادی جنسی، هیچ یک هیچ کمکی برای پیشگیری از این اتفاقات تلخ نمی کند، اتفاق نظر دارند

برخی از کاربران نسبت به نحوه ی نظارت در کلینیکی که او بستری بوده است واکنش نشان داده اند و این اتفاق را از سوی کارکنان آن می دانند. برای تعدادی از کاربران نیز این سوال بوجود آمده است که چگونه جنین در این وضعیت رشد کرده و سالم به دنیا آمده؟! آیا پزشکان متوجه باردار شدن او نشدند ؟! چگونه به دنیا آمدن نوزاد صدمه ای به بیمار نزده است؟!

خبر تکمیلی

متجاوز کیست ؟

پلیس آریزونا در آمریکا یک مرد ۳۶ ساله را بازداشت کرده و می‌گوید نتایج تحقیقات نشان می‌دهد او مظنون اصلی "تجاوز جنسی" به زن بیماری است که در وضعیت نباتی به سر می‌برد اما باردار شده و ماه گذشته زایمان کرد.

تجاوز به زنی که در کما بود


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 1.5 از 5)  
  • برچسب ها:
  • بارداری زن
  • کما

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
کاج | ۵ ماه پیش
یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست
۰
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter