اوباشی که مردم را آتش میزد کیست ؟ + فیلم

۲,۵۲۶
۱
۰
شنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷

مجله دلگرم : به دنبال انتشار کلیپی در فضای مجازی از به آتش کشیدن برخی از شهروندان در پارکها از سوی چند اوباش، تیم ویژه‌ در پلیس پایتخت تشکیل شده و با دستور ریاست پلیس پایتخت یگانهای مختلف نیروی انتظامی برای شناسایی و دستگیری این فرد وارد عمل شدند.


مرکز اطلاع رسانی پلیس از تمامی شهروندانی که از چنین فردی اطلاع داشته و یا جزئیات بیشتری از اقدامات وی را در دست دادند، درخواست که اطلاعات خود را به نزدیک‌ترین واحد پلیس گزارش دهند.

همزمان با آغاز تحقیقات جهت شناسایی این شخص، تعداد زیادی از شهروندان از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110، اطلاعاتی را در خصوص هویت و محل های تردد این شخص در اختیار پلیس قرار دادند

با بهره گیری از این اطلاعات و دیگر اقدامات پلیسی ، نهایتا یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه شرارت و ... در جنوب تهران به نام "مهدی . ع" معروف به مهدی پیتی شناسایی و بامداد روز جاری ( پنجشنبه مورخه 15 آذرماه 1397 ) دستگیر و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت

مهدی پیتی ، اوباشی که مردم را آتش میزد

اعترافات مهدی پیتی

اعترافات مهدی پیتی بسیار تکان دهنده بود ، او هدفش از این کار را تفریح و خنداندن دیگران مطرح کرد و گفت : من بابت آتش‌زدن معتادان به آنها پول می‌دادم و آنها هم سریع از سوی دو نفر خاموش می‌شدند .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter