alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
کارت سهام عدالت چیست ؟
0
چهارشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۹ ۲۱:۵۷
کارت اعتباری سهام عدالت که قرار است به دارندگان سهام عدالت داده شود در دست بررسی قرار گرفته است

کارت اعتباری سهام عدالت چیست ؟

کارت اعتباری سهام عدالت در دست بررسی قرار گرفته است و زمان صدور کارت اعتباری سهام عدالت مشخص شد.

حسین امینی خواه بازرس اتحادیه شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت در پاسخ به این سوال که ارزش سهام عدالت از چه زمانی وارد سیستم کارگزاری‌ها می‌شود؟

اظهار کرد: هم اکنون کسانی که روش مستقیم برای مدیریت سهام عدالتشان را انتخاب کرده اند برای فروش سی درصد از سهام خود می‌توانند به کارگزاری‌ها مراجعه کنند، اما سهام دارانی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند باید صبر کنند تا شرکت‌های سرمایه گذار استانی وارد بورس شوند.

بازرس اتحادیه شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت در خصوص اینکه چرا سایت سهام عدالت از تاریخ ۳۱ خرداد تا به امروز بروزرسانی نشده است، گفت: احتمال می دهیم که علت آن تبادل اطلاعات افراد بین سازمان خصوصی سازی و شرکت سرمایه گذاری باشد.

زمان توزیع کارت اعتباری سهام عدالت

امینی خواه در خصوص این که چه زمانی کارت‌ اعتباری سهام عدالت در بین افراد توزیع می‌شود، بیان کرد: اعطای کارت اعتباری برای دارندگان سهام عدالت هم اکنون جزء اولویت‌های شورای عالی بورس و ستاد آزاد سازی سهام عدالت است تا در خصوص قوانین آن باهم به یک اتفاق نظر رسند.

حسین فهیمی سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در پاسخ به این سوال که سهام عدالت از چه زمانی وارد صفحه‌ کارگزاری‌ها می‌شود، گفت: از روز نهم خرداد، پرتفوی سهامداران سهام عدالت در سایت www.sahamedalat.ir قابل مشاهده است. اما آن‌ها برای فروش حداکثر ۳۰ درصد از سهام خود باید به شرکت‌های کارگزاری مراجعه و فرم‌های مربوطه را تکمیل کنند.

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در پاسخ به این سوال که چرا همچنان وقتی متقاضیان جهت مشاهده‌ ارزش داراییشان به کارگزاری‌ها مراجعه می‌کنند در آنجا پیام اینکه شماره‌ موبایل با کد ملی مطابقت نداره مواجه می شوند، گفت: با توجه به مشکلاتی که در خصوص شماره تلفن همراه سهامداران سهام عدالت به وجود آمده بود،

شرکت سپرده گذاری مرکزی امکانی را فراهم کرده است تا افرادی که این مشکل را دارند بتوانند از طریق سایت فوق، شماره تلفن همراه تحت مالکیت خود را برای راستی آزمایی ارسال کنند. در صورت تایید شماره تلفن همراه، پیامکی برای ورود به سایت به سهامداران ارسال می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • titrebartar.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits