دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۲۶ مه ۲۰۲۰ میلادی
افزایش قیمت گوشت و مرغ در ماه رمضان چگونه خواهد بود ؟
0
387
سه شنبه, ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ۰۸:۴۷
قیمت مرغ در ماه رمضان 99 مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام جهاد کشاورزی گفت: گوشت مرغ و گوشت قرمز به وفور در بازار عرضه می شود و هیچ افزایش قیمت مرغ و گوشت در ماه رمضان 99 نخواهیم داشت. دلگرم اقتصادی به نقل از تسنیم : مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام جهاد…

قیمت مرغ در ماه رمضان 99

مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام جهاد کشاورزی گفت: گوشت مرغ و گوشت قرمز به وفور در بازار عرضه می شود و هیچ افزایش قیمت مرغ و گوشت در ماه رمضان 99 نخواهیم داشت.

دلگرم اقتصادی به نقل از تسنیم : مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام جهاد کشاورزی گفت: با تمهیدات اندیشیده شده ،گوشت مرغ و گوشت قرمز به وفور در بازار عرضه می شود و هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

حسن عباسی معروفان افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان از نظر تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز داخلی و وارداتی هیچ کمبودی نداریم و توزیع این اقلام متناسب با تقاضا ادامه دارد.

قیمت گوشت در ماه رمضان 99

قیمت گوشت برای ماه رمضان امسال افزایش نخواهد داشت

عباسی گفت: امروز گوشت گوسفندی شقه ای کیلویی 95 هزار تومان، گوشت گوساله بین 70 تا 75 هزار تومان و گوشت گرم مرغ نیز حدود کیلویی 11 هزار تومان عرضه می شود که پایین ترین سطح قیمت هاست.

عباسی معروفان با درخواست از مردم مبنی بر خرید اقلام پروتئینی به میزان نیاز افزود: هیچ کمبودی در زمینه تامین این اقلام وجود ندارد و توزیع آنها همچنان ادامه می یابد، بنابر این مردم نگران تامین این کالاها نباشند.

وی تصریح کرد: مردم هر زمان که به فروشگاه ها مراجعه کنند مشکلی از نظر تامین این اقلام نخواهند داشت و تا پایان ماه مبارک رمضان هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits