نحوه توزیع کارت هدیه ۱ میلیون تومانی برای جبران ضررهای کرونا

بسته معیشتی کرونا
۱,۸۱۰
۰
۰
دوشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵

کارت هدیه 1 میلیون تومانی جبران کرونا

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از ارائه کارت‌های هدیه یک میلیون تومانی جبرانی کرونا به بیش از ۴ هزار دستفروش پایتخت طی دو روز آینده خبر داد.

بخش اقتصادی دلگرم به نقل از عصر ایران : زهرا نژاد بهرام، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با فارس، درباره موضوع ارائه کمک‌های معیشتی به دستفروشان پایتخت به دلیل شیوع کرونا اظهار داشت: پیروز حناچی شهردار تهران نامه‌ای در این زمینه به پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان ارسال کرد که خوشبختانه این موضوع با موافقت بنیاد مستضعفان همراه شد.

بسته معیشتی دستفروشان

وی افزود: حدود ۴ هزار دستفروش پایتخت مبلغی حدود یک میلیون تومان به عنوان بسته معیشتی دریافت می‌کنند که این کمک از طریق ارائه کارت های هدیه انجام و توزیع آن توسط شهرداری تهران خواهد بود.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: توزیع کارت‌های هدیه بلافاصله پس از ارسال از سوی بنیاد مستضعفان به شهرداری، طی فردا و پس فردا آغاز خواهد شد.

عیدی دستفروشان

عیدی یک میلیون تومانی بنیاد مستضعفان به ۴۰۰۰ دستفروش پایتخت

  • بنیاد مستضعفان برای ۴۰۰۰ دستفروش پایتخت، هدیه‌ای یک میلیون تومانی درنظر گرفت. و مبلغ ۴ میلیارد تومان را در اختیار شهرداری تهران قرار داد.
  • دستفروشانی که این مبلغ را دریافت می کنند، افرادی هستند که توسط شهرداری تهران شناسایی شده‌اند و جزو آن دسته از افرادی هستند، که در شمول گروه‌های کم درآمد جامعه قرار دارند و شیوع کرونا در کشور، معیشت آنها را با مشکلاتی مواجه کرده است.
  • دستفروشان پارکینگ پروانه، بساط‌گستران مناطق جنوب شهر و دستفروشان مناطق مختلف تهران در این لیست قرار دارند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits