کرایه تاکسی ها در سال ۹۹ چقدر خواهد شد ؟

کرایه تاکسی 99
۱,۴۷۸
۱
۰
سه شنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷
مدیر عامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری تهران جزئیات جدیدی از کرایه تاکسی ها در سال 99 ارائه داد ...
کرایه تاکسی 99

کرایه تاکسی سال 99

میزان افزایش کرایه تاکسی در سال 99

دلگرم: علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح آخرین جزئیات افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ ها در سال ۹۹ گفت: میزان افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها برای سال آینده در لایحه بودجه شهرداری تهران آمده که به شورای شهر تهرن ارائه می‌شود.

مدیر عامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا نرخ کرایه تاکسی برای سال آینده به مانند سال گذشته با رشد ۲۰ تا ۲۵ درصدی (متناسب با نرخ تورم) افزایش پیدا می‌کند> گفت: موضوعاتی که از این دست مطرح می‌شود بیشتر بر روی نرخ کرایه مترو و اتوبوس تمرکز دارد و باید به این نکته اشاره کنم که نرخ تورم در سال جاری رقمی بالاتر از ۲۰ تا ۲۵ درصد است.

قنادان تصریح کرد: با توجه به افزایش هزینه‌ های جاری تاکسی‌ها به طور حتم افزایش نرخ کرایه باید متناسب با شرایط اقتصادی و هزینه نگهداری تاکسی‌ها باشد.

تصریح کرد: میزان افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال آینده (سال ۹۹) پس از ارائه لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران به شورای شهر و تصویب آن تعیین می‌شود.

نرخ کرایه اتوبوس سال 99

بنابر پیشنهاد کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی (مترو، اتوبوس، تاکسی و مینی‌بوس) در سال 99 ، ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت.

قیمت بلیت مترو 99

حمد علیخانی در جریان بررسی لایحه بهای خدمات شهرداری تهران اظهار کرد: افزایش 25 درصدی قیمت بلیط مترو در سال 99 در نظر گرفته شده است. بر همین اساس نرخه بلیت تک نفره داخل شهری که هم‌اکنون 1200 تومان است با افزایش 300 تومانی به رقم 1500 تومان در سال آینده در نظر گرفته شده است.

قیمت بلیت مترو تهران 99

علیخانی تصریح کرد: بلیط تک نفره حومه تهران با افزایش 200 تومان در سال آینده 1700 تومان در نظر گرفته شده است.

تقی‌خانی در مورد بلیت تک نفره هشتگرد گفت: این رقم 5 هزار تومان برای سال آینده در نظر گرفته شده است؛ همچنین درباره نرخ بلیت فرودگاه امام تغییری صورت نگرفته و مانند امسال نرخ آن 9 هزار تومان خواهد بود.

قمیت کرایه مینی بوس در سال 99

علیخانی درباره نرخ کرایه‌های مینی‌بوس در سال آینده گفت: در این زمینه نیز به میزان 25 درصد افزایش خواهیم داشت.

علیخانی در پایان در رابطه با نرخ کرایه‌های انواع تاکسی‌ها و سرویس مدارس گفت: در این ردیف تا سقف 25 درصد افزایش خواهد یافت.

به گزارش تسنیم؛ پس از صحبت‌های علیخانی اعضای شورای شهر تهران با 16 رای از 19 رای با افزایش نرخ 25 درصدی کرایه‌ها موافقت کردند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits