alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۰۵ شوّال ۱۴۴۲ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۱ میلادی
پاداش فرهنگیان بازنشسته 98 + رتبه بندی فرهنگیان در سال 98

پاداش فرهنگیان بازنشسته چه زمانی واریز می شود ؟

پاداش فرهنگیان بازنشسته 98 + رتبه بندی فرهنگیان در سال 98
6
سه شنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی زمان پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته در سال 98 را اعلام و در مورد طرح رتبه بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد...

پاداش فرهنگیان بازنشسته کی پرداخت می شود ؟

دلگرم: معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: بخش دوم پاداش فرهنگیان بازنشسته سال قبل از نیمه مهرماه جاری پرداخت می‌شود.

حجت‌الاسلام علی عسکری صبح امروز در مراسم زنگ مهر و مقاومت خراسان جنوبی که در شهرستان درمیان نواخته شد اظهار داشت: انسان موجودی چندبخشی است به‌گونه‌ای که از پدر قالب تن و از معلم جان را روشن می‌کند و این معلم است که انسان را به کمال می‌رساند.

وی با بیان اینکه سرمایه‌های آینده نظام در کلاس درس با مکتب علم و معرفت آشنا می‌شوند که این خود نگاهی به گذشته و توجه به آیندگان است افزود: تحقق سند تحول بنیادین بیانگر فرهنگ در قالب معرفت دینی است که این مهم را در ذهن متبلور می‌کند.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تربیت مقدم بر آموزش است و اجرای سند تحول بنیادین در شش بخش تخصصی، میثاقی ملی است که این امر را محقق می‌کند.

عسکری بیان کرد: شهدا با بصیرت، اخلاص و نثار خون خود نهال انقلاب اسلامی ایران را آبیاری و به درخت تنومند مقاومت در برابر یزیدیان زمان و چشم امید آزادگان جهان تبدیل کرده‌اند.

وی یادآور شد: بخش دوم پاداش فرهنگیان بازنشسته سال قبل از نیمه مهرماه پرداخت می‌شود.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از تخصیص 500میلیاردی برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خبر داد و اظهار داشت: با مساعدت دولت امسال اعتبارات نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور سه برابر شده است.

رتبه بندی فرهنگیان بازنشسته مهر 98

عسکری گفت: طرح رتبه‌بندی فرهنگیان کشور از ابتدای مهرماه امسال آغاز شده، در این راستا 2 هزار میلیارد تومان تخصیص یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز در این مراسم از فرهنگیان شهرستان مرزی درمیان به‌عنوان پرچمدار مبارزه با هجمه فرهنگی دشمن و مرزبانان حریم فکر و اندیشه خبر داد و گفت: فرهنگیان این شهرستان با توجه به هجمه فرهنگی دشمن و مرزی بودن نهبندان رسالتی دوبرابر دارند.

واقعی با اعلام اینکه تا پایان سال تمامی مدارس و کلاس‌های کانکسی در سطح استان جمع‌آوری می‌شود افزود: امروز 180 هزار دانش‌آموز در 2 هزار و 774 آموزشگاه و در 9 هزار کلاس درس در سطح استان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (6 رای)  
  • منبع
  • tasnimnews.com
    دیدگاه ها

    شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید
    hits