alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۵ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
 مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد 20 درصد افزایش یافت

افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد + جزئیات

مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد 20 درصد افزایش یافت
1
2.6K
پنج شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸
محمدباقر نوبخت از افزایش ۲۰ درصد به مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و توضیحاتی در مورد واریز پاداش بازنشستگان در سال جاری ارائه داد....

افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

دلگرم: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: ۲۰ درصد به مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی افزوده می‌شود و در آخر شهریورماه این افزایش مستمری اجرایی می‌شود.

محمدباقر نوبخت عصر چهارشنبه در حاشیه نخستین دوره آیین اعطای جایزه ملی ابوریحان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۸، ۲۰ درصد افزایش دریافتی پیش‌بینی و از فروردین ماه اجرایی شد.

وی با بیان اینکه این ۲۰ درصد به منابع اعتباری کمیته امداد و بهزیستی نیز افزوده می‌شود گفت: تفاوتی بین کارکنان دولت و مستمری بگیران وجود دارد که از سیستم خزانه استفاده می‌کنند، نوع پرداخت‌ها و محاسبه در بهزیستی با توجه به افزایش پشت نوبتی‌ها که به جمع مستمری بگیران افزوده شده بود، متفاوت بود که این ۲۰ درصد در بخش‌های دیگر اعمال شده بود.

نوبخت تصریح کرد: از آخر شهریورماه افزایش مستمری افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد اعمال می‌شود، با توجه به افزایش مستمری‌ها طی دو سال اخیر، سه تا ۶ برابر مستمری‌ ها افزایش یافته است.

معاون رئیس جمهوری تصریح کرد: بر اساس شاخص خانوار مستمری افزوده شده است به صورتی که از خانوارهای ۱ نفره سه برابر و از ۵ نفر بیشتر نزدیک به ۷ برابر افزایش داشته که از این ماه ۲۰ درصد به تمامی آنها افزوده می‌شود.

نوبخت عنوان کرد: قرار بود پاداش بازنشستگان تا مهر و آبان پرداخت شود اما نیمی از آنها تاکنون پرداخت شده و نیم دیگر حداکثر تا همین ماه پرداخت می‌شود.

نخستین دوره آیین اعطای جایزه ملی ابوریحان با مشارکت سازمان تقشه برداری کشور، سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح، سازمان فضایی ایران، دانشکده جغرافیا دانشگاه تهران و انجمن نجوم کشور در ساختمان سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits