قیمت دام زنده در آستانه عید قربان اعلام شد

قیمت گوشت و دام زنده برای عید قربان اعلام شد
۲,۲۹۹
۱
۰
دوشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴
علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه فروشـندگان گوشت گوسفندی قیمت گوشت و یا دام زنده را برای برپایی مراسم عیـد سعیـد قربان اعلام کرد ...
قیمت گوشت و دام زنده برای عید قربان اعلام شد

قیمت گوشت عید قربان 98 اعلام شد

دلگرم: رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی قیمت گوشت ( دام زنده ) برای عید قربان سال 98 را اعلام کرد .

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: قیمت هر کیلوگرم دام زنده مرغوب ۴۲ تا ۴۵ هزار تومان است و هرکیلوگرم گوشت گوسفندی ایرانی به‌صورت شقه به‌ قیمت ۱۰۳ هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با قیمت دام زنده برای عید قربان اظهار کرد: سه‌شنبه هفته جاری جلسه‌ای درباره عرضه بهداشتی دام زنده برای روز عید قربان در شبکه دامپزشکی استان تهران برگزار و در این ارتباط تصمیم‌گیری می‌شود.

وی افزود: ما در اتحادیه معتقدیم که نباید قیمت دام زنده به‌طور واحد تعیین شود و باید بازار را به‌سمت عرضه و تقاضا سوق داد. با توجه به افزایش عرضه دامی که در کشور وجود دارد افزایش قیمتی در این ارتباط پیش‌بینی نمی‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی ادامه داد: قیمت فعلی هر کیلوگرم دام زنده مرغوب 42 هزار تومان تا 45 هزار تومان اما قیمت دام‌های سنگین کمتر از 42 هزار تومان است.

وی تصریح کرد: تفاوت انواع دام زنده از لحاظ کیفی مانند تفاوت بنز با پیکان است و کارشناس مربوطه با رؤیت دام قیمت را تعیین می‌کند و حتی قیمت دام زنده تولیدشده در هر استان کشور متفاوت است.

ملکی اظهار داشت: قیمت هر کیلوگرم گوشت داخلی بدون دنبه شقه یا یک‌چهارم 103 هزار تومان است و نوع وارداتی آن 82 تومان به خرده‌فروشان تحویل داده می‌شود که آنها نیز می‌توانند با 10 درصد سود به‌فروش برسانند.

separator line

بیشتر بخوانید

تاریخ دقیق عید سعید قربان در تقویم ۹۸ چه روزی می باشد ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  
  • برچسب ها:
  • قیمت گوشت
  • گوشت عید قربان
  • قیمت دام زنده عید قربان
  • قیمت گوشت عید قربان
  • عید قربان 98

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter