توزیع شکر ۳۵۰۰ تومانی در خرده‌ فروشی‌ ها آغاز شد + جزئیات

۱,۷۳۵
۰
۰
یکشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲
رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌های تهران از شروع فروش شکر تنظیم بازاری با نرخ 3500 تومان در بازار خبر داد و جزئیات آنرا تشریح کرد ....
توزیع شکر ۳۵۰۰ تومانی در خرده‌ فروشی‌ ها آغاز شد + جزئیات

فروش شکر 3500 تومانی

دلگرم: رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌های تهران از آغاز توزیع شکر تنظیم بازاری ۳۵۰۰ تومانی در سوپرمارکت‌ها و خرده‌فروشی‌های سطح محلات خبر داد.

سعید درخشانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مدتی است که عرضه شکر تنظیم بازاری با نرخ هر کیلو ۳,۵۰۰ تومان و به صورت فله در مغازه‌های سطح محلات آغاز شده است.

وی با بیان اینکه شکر تنظیم بازاری از سوی اتحادیه بنکداران توزیع می‌شود، خاطرنشان کرد: اتحادیه‌های سوپرمارکت، اتحادیه خواروبار و اتحادیه عطار و سقط نیز شکر تنظیم بازاری را در سطح فروشگاه‌های محلی عضو خود توزیع می‌کنند.

رئیس اتحادیه سوپرمارکت‌های تهران ادامه داد: به عنوان مثال تمام اعضای اتحادیه سوپرمارکت‌ها می‌توانند با مراجعه به این اتحادیه، شکر تنظیم بازاری را دریافت و عرضه کنند.

وی افزود: این شکر با نرخ ۳,۲۰۰ تومان در اختیار خرده‌فروشی‌ها قرار گرفته و این مغازه‌ها باید آن‌را با نرخ ۳,۵۰۰ تومان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.

درخشانی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی خرده‌فروشی‌ها مجاز هستند به هر مشتری حداکثر ۵ کیلو شکر تنظیم بازاری عرضه کنند.

جزئیات توزیع شکر تنظیم بازاری

وی تاکید کرد: سوپرمارکت‌های عرضه‌کننده شکر تنظیم بازاری باید با نصب نوشته‌ای همچون "شکر تنظیم بازاری به قیمت ۳,۵۰۰ تومان موجود است" این موضوع را به مصرف‌کنندگان اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش ایسنا، این اظهارات در حالی است که برخی خرده‌فروشی‌های سطح شهر شکر در بسته‌بندی‌های ۹۰۰ گرمی را به نرخ ۹ تا ۱۰ هزار تومان نیز عرضه می‌کنند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • شکر تنظیم بازار
  • شکر 3500 تومانی
  • محل فروش شکر تنظیم بازار
  • توزیع شکر تنظیم بازار
  • عرضه شکر تنطیم بازار

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter