زمان پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق ۹۸ مددجویان بهزیستی

۴,۳۲۰
۷
۰
یکشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مابه التفاوت افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در سال 98 خبر داد و زمان پرداخت آنرا اعلام کرد
زمان پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق ۹۸ مددجویان بهزیستی

تاریخ پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق 98 مددجویان بهزیستی

دلگرم : رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تلاش می‌شود تا پایان اردیبهشت ماه افزایش حقوق ۲۰ درصدی مددجویان اعمال شود ضمن اینکه ما به التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه نیز به آنها پرداخت خواهد شد.

وحید قبادی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه به زودی جلسه‌ای بین کمیته امداد، سازمان بهزیستی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و معاونت رفاهی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این جلسه قرار است در ارتباط نحوه پرداخت افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان تصمیم‌گیری شود.

وی افزود: طبق اعلام دولت از ابتدای سال 98 باید مستمری مددجویان 20 درصد افزایش یابد که در همین زمینه قرار است منابع آن از محل هدفمندی یارانه‌ها تامین شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با برگزاری جلسه اشاره شده آیین‌نامه و شیوه‌نامه پرداخت این افزایش از محل هدفمندی یارانه‌ها تامین خواهد شد.

قبادی دانا گفت: تلاش می‌شود تا پایان اردیبهشت ماه افزایش مستمری 20 درصدی مددجویان اعمال شود ضمن اینکه ما به التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه نیز به آنها پرداخت خواهد شد.

وی گفت: در صورتی که افزایش مستمری تا پایان اردیبهشت ماه رقم نخورد این اتفاق در ماه‌های بعدی انجام خواهد شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(7 امتیاز , میانگین: 1.6 از 5)  
  • برچسب ها:
  • مستمری بهزیستی
  • حقوق مددجویان بهزیستی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter