جزئیات پرداخت وام ازدواج به زوجهای دانشگاه علوم پزشکی

۱,۸۵۵
۰
۰
شنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی از پرداخت وام ازدواج 15 میلیون تومانی به زوجهای دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و جزئیات آنرا تشریح کرد
جزئیات پرداخت وام ازدواج به زوجهای دانشگاه علوم پزشکی

پرداخت وام ازدواج به زوج های دانشگاه علوم پزشکی

دلگرم : معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: وام قرض‌الحسنه ۱۵ میلیون تومانی به زوج‌های دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعطا می‌شود.

به گزارش ایسنا، با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشجویانی که طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ ازدواج کرده و در سامانه ازدواج دانشجویی نهاد رهبری دانشگاه ثبت کرده اند، تسهیلات بانکی قرض الحسنه به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال اعطا می‌شود.

حجت الاسلام احمدی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به ثبت ۱۱۹ ازدواج دانشجویی در دانشگاه، طی دو سال گذشته از تلاش مجموعه مدیریتی دانشگاه با هدف حمایت از زوج‌های دانشجو، در جهت ترویج سنت حسنه ازدواج خبر داد.

وی افزود: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با یکی از بانک‌ها، دانشجویان تا پایان اردیبهشت ۹۸ فرصت دارند با مراجعه به بانک عامل این موضوع نسبت به تشکیل پرونده و یا تکمیل آن اقدام کنند.

احمدی یادآور شد: تسهیلات شامل دانشجویانی است که ازدواج خود را در سامانه ازدواج دانشجویی ثبت کرده و پیامک اعطای تسهیلات را دریافت کرده اند.

مهلت ثبت نام وام ازدواج دانشجویان علوم پزشکی

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مدارک لازم برای دانشجویان واجد شرایط جهت دریافت وام از سوی بانک به آن‌ها اعلام می‌شود. مهلت مراجعه جهت تشکیل پرونده تا اول خرداد ماه ۹۸ است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم