دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ اوت ۲۰۲۲ میلادی
جزئیات کامل ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری اعلام شد
1
سه شنبه, ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶
صندوق بازنشستگی کشوری جزئیات کامل ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری در سال 98 اعم از زمان و سایت ثبت نام ، کارمزد ، شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام را اعلام کرد

سایت ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان در سال 98

دلگرم: بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام برای پرداخت ۱۰۰۰ فقره وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان از امروز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

در این اطلاعیه ضمن اشاره به انتشار خبر پرداخت ۱۰۰۰ وام ازدواج ۲۰ میلیون تومانی به فرزندان بازنشستگان کشوری، در روز میلاد حضرت ولیعصر (عج)، آمده است: ب، ثبت نام این وام از «روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ راس ساعت ۱۲ ظهر» در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir آغاز خواهد شد.

کارمزد وام ازدواج فرزندان بازنشستگان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلا کرد با تلاش صورت گرفته از سوی همکاران صندوق بازنشستگی کشور، درصد کارمزد این وام از ۹ درصد به ۸ درصد کاهش یافته است
طبق این گزارش، این وام با مدت بازپرداخت ۶۰ ماه (پنج سال) و کارمزد ۸ درصد با مبلغ نهایی اقساط ماهیانه به میزان ۴ میلیون ریال خواهد بود.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان

بنابر اعلام مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، اولویت این وام با بازنشستگانی است که کمترین میزان حقوق را دریافت می‌کنند. همچنین منابع این وام از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری صندوق تامین شده است.
همچنین جهت ثبت نام وام، بارگذاری ۴ ‌صفحه اول عقدنامه مربوط به سال ۱۳۹۷ و تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی بازنشسته و فرزند (شامل زوج و زوجه) در سامانه ثبت نام اینترنتی وام، مورد نیاز استاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است