آخرین خبرها از افزایش حق مسکن کارگران در سال ۹۸

۲,۱۳۳
۰
۰
چهارشنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۴۳

حق مسکن 98 کارگران چقدر شد ؟

دلگرم : نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به تصویب حق مسکن کارگران در سال 98 در هیأت دولت گفت: با این تصویب نامه که پس از تصویب در شورایعالی کار صورت گرفت، مبلغ حق مسکن کارگران از ۴۰ هزارتومان به ۱۰۰ هزارتومان افزایش یافت.

علی خدایی، نماینده کارگران در شورای عالی کار در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه در جلسه عصر اول بهمن ماه شورای عالی کار با «افزایش حق مسکن کارگران» موافقت کرد گفت: این مصوبه اواخر فروردین ماه در کمیسیون اقتصادی دولت به تصویب رسید و عصر دیروز نیز هیات وزیران در جلسه ای به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مبلغ کمک هزینه ماهانه مسکن کارگران برای سال 1398 را از 400 هزار ریال به یک میلیون ریال افزایش داد.

گفتنی است در جلسه عصر اول بهمن ماه ، شورای عالی کار با «افزایش حق مسکن کارگران» موافقت کرد. پس از آن نیز این مصوبه در کمیسیون اقتصادی دولت به تصویب رسیده بود.

پیش از این، حق مسکن کارگران در سال93 از 20 هزار تومان با رشد 100 درصدی به 40هزار تومان افزایش یافت که با تاخیر حدود دو ساله در هیأت دولت تصویب شد و از زمستان 95 در فیش حقوقی مشمولان قانون کار اعمال شد.

separator line

بیشتر بخوانید

جزئیات حداقل حقوق کارمندان در سال ۹۸ + جدول

حقوق کارگران در سال ۹۸ چقدر خواهد شد ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • افزایش حق مسکن کارگران
  • حق مسکن کارگران
  • حق مسکن 98

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter