قیمت بلیط قطار در سال ۹۸ افزایش نمی یابد

۱,۴۴۸
۰
۰
شنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲
مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مورد افزایش قیمت بلیط قطار در نوروز سال 98 توضیحاتی ارائه داد .
قیمت بلیط قطار در سال ۹۸ افزایش نمی یابد

بلیط قطار در سال 98 گران نمیشود

دلگرم : معاون مسافری شرکت راه آهن گفت: امسال برای اولین بار قطارهای مسافری رتبه بندی شده اند و درجه هر قطار بر روی بلیت درج خواهد شد. ستاره ودرجه هر قطار در قیمت بلیط قطار تأثیر دارد اما در نوروز ۹۸ افزایش قیمت نسبت به نوروز ۹۷ نخواهیم داشت.

میرحسن موسوی در نشست خبری روز گذشته به تشریح پیش فروش بلیت سفرهای ریلی نوروزی پرداخت و افزود: پیش فروش بلیط قطار نوروزی 98 از ۱۶ بهمن ماه آغاز شده است، کاربران می توانند با مراجعه به سایت راه آهن، ساعت و روز دقیق حرکت قطارها و رتبه بندی آنها شامل قطارهای دو تا پنج ستاره را ملاحظه کنند.

وی افزود: امسال برای اولین بار قطارهای مسافری رتبه بندی شده اند و درجه هر قطار بر روی بلیت درج خواهد شد. ستاره و درجه هر قطار در قیمت بلیت تأثیر دارد اما در نوروز ۹۸ افزایش قیمت نسبت به نوروز ۹۷ نخواهیم داشت.

معاون مسافری شرکت راه آهن ادامه داد: امسال کلیه نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی ایستگاه های راه آهن برای مسافران بهسازی شده اند، همچنین زیرگذرهای ویژه تردد مسافران از سکوها به خطوط برای سوار و پیاده شدن قطار و استفاده از سرویس های بهداشتی یا نمازخانه ها به پله برقی مجهز شده اند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter