alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
سبد کالا مددجویان کمیته امداد به عنوان عیدی پرداخت میشود
7
1.7K
سه شنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶
سبد کالا و عیدی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی چه روزی واریز خواهد شد رئیس کمیته امداد از پرداخت سبد کالا با مبلغ ۲۰۰ هزار تومان و به صورت نقدی به عنوان عیدی مددجویان کمیته امداد تا هفته آینده خبر داد.

سبد کالا مددجویان کمیته امداد و بهزیستی

دلگرم : رئیس کمیته امداد از پرداخت سبد کالا با مبلغ ۲۰۰ هزار تومان و به صورت نقدی به عنوان عیدی مددجویان کمیته امداد تا هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، پرویز فتاح ، رئیس کمیته امداد امروز در نشست خبری با اشاره به عملکرد یکساله این نهاد ،اظهار داشت: سال سختی را به پایان می بریم اما با برنامه ریزی انجام شده و همیاری دولت و مجلس ما وظایفمان را توانستیم به نتیجه برسانیم.

وی ادامه داد: ما در چارچوب نظام حرکت می کنیم امداد سعی کرده در مشکلات در کنار ملت باشد. بنده با همه این شرایط امیدواریم و اقشار ضعیف مورد حمایت نظام هستند اما مسیر سختی پیش رو داریم.

وی ادامه داد: یارانه دیشب پرداخت شد و پرونده مستمری ۹۷بسته شد.

فتاح با اشاره به توزیع سبد کالا،گفت: سبد کالا به عنوان عیدی آخر سال است و رئیس جمهور دستور دادند و امیدواریم تا یک هفته آینده برای هر خانواده امداد و بهزیستی پرداخت می شود.

وی اضافه کرد:در بودجه سال ۹۷ با تخصیص که دیروز اعلام شد از مجموع ردیف ها و تبصره ۱۴ بیش از ۹۵ درصد بودجه ما محقق شده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (7 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits