دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۰۱ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲ میلادی
آیا افزایش 400 هزار تومانی حقوق شامل مستمری بگیران تامین اجتماعی هم خواهد بود ؟

حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال ۹۸

آیا افزایش 400 هزار تومانی حقوق شامل مستمری بگیران تامین اجتماعی هم خواهد بود ؟
33
سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره زمان تصویب و اعلام افزایش حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده توضیحاتی داد

افزایش حقوق مستمری بگیران در سال 98

دلگرم : سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره زمان تصویب و اعلام افزایش حقوق مستمری‌ بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده اظهار کرد: قطعا مستمری‌ها افزایش خواهد یافت ولی چون شورای عالی کار باید برای حداقل حقوق و دستمزد تصمیم بگیرد، ما منتظر می مانیم و بعد از آن میزان افزایش مستمری‌ ها را اعلام خواهیم کرد.

محمدحسن زدا افزود: هرساله قبل از پایان سال این اتفاق افتاده و امسال هم با توجه به پشتکاری که وزیر رفاه دارد و در حال پیگیری است، تصور می کنم قطعا همین روزها به نتیجه برسد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره پیشنهاد تامین اجتماعی برای افزایش نرخ مستمری‌ها با توجه به حداقل دستمزد گفت: ما چون عضو شورای عالی کار نیستیم قطعا پیشنهادی نداشتیم.

افزایش حقوق 400 هزار تومانی شامل چه کسانی است ؟

زدا درباره افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده گفت: آن ۴۰۰هزار تومان مربوط به بازنشستگان کشوری است و میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی فقط با مصوبه شورای عالی کار معین می‌شود.

وی درباره افزایش حقوق به نسبت نرخ تورم نیز عنوان کرد: میزان افزایش برای حداقل بگیرها یک رقم و برای سایر سطوح یک رقم است. بعد از اعلام حداقل حقوق و دستمزد در شورای عالی کار، ما برای سایر سطوح درآمدی به هیئت وزیران پیشنهاد می‌دهیم.

حقوق 98 بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

فارس نوشت : در جلسه سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق سایر سطوح از جمله مستمری بگیران و بازنشستگان تصویب شد که برای تصویب نهایی پس از بررسی هیأت مدیره سازمان به هیأت دولت ارسال می شود.

در جلسه امروز مدیران سازمان تامین اجتماعی با کانون بازنشستگی، کارشناسان و شرکای اجتماعی مقرر شد حقوق سایر سطوح از جمله بازنشستگان و مستمری بگیران 13 درصد به اضافه مبلغ 261 هزار تومان افزایش یابد.

به عنوان مثال اگر بازنشسته ای سه میلیون تومان دریافتی دارد این مبلغ ضربدر 13 به اضافه 261 هزار تومان محاسبه شده و از اردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد.

این مصوبه پس از بررسی هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی برای تصویب نهایی به هیات دولت ارسال خواهد شد.

زمان واریز حقوق 98 بازنشستگان و مستمری بگیران

مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در فروردین ماه نیز تا دو ماه آینده به حساب شان واریز خواهد شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (33 رای)  
۶ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

مستمری بگیر | ۳ سال پیش
با توجه به مصوبات اخیر هیئت وزیران در مورد تعیین ضریب حقوق ....سال98 که اشاره ای هم به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی شده است ، باز سردرگمی مستمری بگیران شروع شد . بعضی اصطلاحاتی که توسط دستگاههای ذیربط مثل مستمری بگیر ، بازنشسته تامین اجتماعی و ... مطرح می گردد ، آدم را به تردید و دو دلی می اندازد .
بلآخره در این مصوبه تکلیف مستمری بگیران چه می شود ؟! آیا 13 درصد به اضافه ماهانه 261 هزار تومان ملاک عمل است یا حقوق سال 97 به اضافه 18 درصد ؟ لطفا اطلاع رسانی کنید تا اینقدر ذهن و فکرمان بیش از این مغشوش و به هم ریخته نشود .
0
0
ذوالقرنین | ۳ سال پیش
جای تاسف که حقوق یک بازنشسته حداقلی وکارافتاده تامین اجتماعی حتی پول دارو هم نمیشه .تاسف باره. بدتر که بدبخت ها حتی خانه زندگیشان رو فروختن و اجاره نشین.ودر به در اگه دین و عدالت اینه .....
0
0
عبداله نظری | ۳ سال پیش
باسلام جناب میشه این موضوع سایرسطوح را منتفی کنید،چون نه قانونی است ونه عادلانه زیراهمین سایرسطوح به نسبت حقوق زمان اشتغال درصدبالاتری حق بیمه پرداخته اند،بنابراین هیچ منطق وتوجیهی برای درصدکمتر افزایش حقوق آنها وجود ندارد،لطفا اگردلیلی خلاف نظرم هست حداقل فرمایید،درغیرای
نصورت راضی نیستم که حق قانونیم ضایع شود،وجدانا"برای یکبارهم شده پاسخ منطقی وقانع کننده ای بدهید،زیرااگرکم
تر از درصد تورم رسمی افزایش حقوق داشته باشم نقض آشکارماده41 قانون کاراست.
0
0
.محمد | ۳ سال پیش
سلام لطفا اگر خدا زد تو سر وزیران میلیاردر و مرفه ومبلغ بالایی گفتند لطفا تامین و گران برای خود شیرینی آنرا کم نکنند مثل سالها قبل کانون و اداره کار و.... برای اینکه دوباره سرکارش بماند... به چه قیمتی .
0
0
مومنی | ۳ سال پیش
کارمندان دولت هشت صبح کارشون شروع میشد مخصوصا آموزش و پرورش تا دوازده ظهر و دیگر کارمندان دولت تا چهارده ظهر
ولی کارکنان تامین اجتماعی خودم به شخصه ساعت چهار صبح بیدار میشدم ساعت چهار و نیم با سرویس به شرکت می رفتم و ساعت پنج صبح کارت می زدم نماز صبح رو محل کار می خوندم تا ساعت یک و نیم ظهر نیم ساعت با سرویس به منزل مراجعت می نمودم.روزانه هشت ساعت تمام کار می کردم یک ساعت هم عمرم برا رفت و آمد صرف می شد
آیا بیشترین زحمت رو کار گر کشیده یا کارمندان دولت
حقوق کارمندان دولت فلان و بهمان قدر
این هست عدالت عدل علی (ع)
0
0
امیر | ۳ سال پیش
انشالله که حقوق مستمری بگیران هم 400تومان افزایش پیدا میکند
0
0