حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال ۹۸

آیا افزایش 400 هزار تومانی حقوق شامل مستمری بگیران تامین اجتماعی هم خواهد بود ؟
۵,۳۰۳
۲۷
۳
دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴
سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره زمان تصویب و اعلام افزایش حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده توضیحاتی داد
آیا افزایش 400 هزار تومانی حقوق شامل مستمری بگیران تامین اجتماعی هم خواهد بود ؟

افزایش حقوق مستمری بگیران در سال 98

دلگرم : سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره زمان تصویب و اعلام افزایش حقوق مستمری‌ بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده اظهار کرد: قطعا مستمری‌ها افزایش خواهد یافت ولی چون شورای عالی کار باید برای حداقل حقوق و دستمزد تصمیم بگیرد، ما منتظر می مانیم و بعد از آن میزان افزایش مستمری‌ ها را اعلام خواهیم کرد.

محمدحسن زدا افزود: هرساله قبل از پایان سال این اتفاق افتاده و امسال هم با توجه به پشتکاری که وزیر رفاه دارد و در حال پیگیری است، تصور می کنم قطعا همین روزها به نتیجه برسد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره پیشنهاد تامین اجتماعی برای افزایش نرخ مستمری‌ها با توجه به حداقل دستمزد گفت: ما چون عضو شورای عالی کار نیستیم قطعا پیشنهادی نداشتیم.

افزایش حقوق 400 هزار تومانی شامل چه کسانی است ؟

زدا درباره افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده گفت: آن ۴۰۰هزار تومان مربوط به بازنشستگان کشوری است و میزان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی فقط با مصوبه شورای عالی کار معین می‌شود.

وی درباره افزایش حقوق به نسبت نرخ تورم نیز عنوان کرد: میزان افزایش برای حداقل بگیرها یک رقم و برای سایر سطوح یک رقم است. بعد از اعلام حداقل حقوق و دستمزد در شورای عالی کار، ما برای سایر سطوح درآمدی به هیئت وزیران پیشنهاد می‌دهیم.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(27 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)  
ادعوت به همکاری پزشکان

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
.محمد | ۵ روز پیش
سلام لطفا اگر خدا زد تو سر وزیران میلیاردر و مرفه ومبلغ بالایی گفتند لطفا تامین و گران برای خود شیرینی آنرا کم نکنند مثل سالها قبل کانون و اداره کار و.... برای اینکه دوباره سرکارش بماند... به چه قیمتی .
۰
۰
 
 
de
مومنی | ۵ روز پیش
کارمندان دولت هشت صبح کارشون شروع میشد مخصوصا آموزش و پرورش تا دوازده ظهر و دیگر کارمندان دولت تا چهارده ظهر
ولی کارکنان تامین اجتماعی خودم به شخصه ساعت چهار صبح بیدار میشدم ساعت چهار و نیم با سرویس به شرکت می رفتم و ساعت پنج صبح کارت می زدم نماز صبح رو محل کار می خوندم تا ساعت یک و نیم ظهر نیم ساعت با سرویس به منزل مراجعت می نمودم.روزانه هشت ساعت تمام کار می کردم یک ساعت هم عمرم برا رفت و آمد صرف می شد
آیا بیشترین زحمت رو کار گر کشیده یا کارمندان دولت
حقوق کارمندان دولت فلان و بهمان قدر
این هست عدالت عدل علی (ع)
۰
۰
 
 
ir
امیر | ۶ روز پیش
انشالله که حقوق مستمری بگیران هم 400تومان افزایش پیدا میکند
۲
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter