جزئیات واریز بسته حمایتی ۲۰۰ هزار تومانی به مددجویان بهزیستی

بسته حمایتی مددجویان بهزیستی چه زمانی واریز میشود ؟
۴,۹۲۰
۱۸
۰
یکشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۵۹
وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور جزئیات واریز عیدی و بسته حمایتی ( سبد کالا ) برای مددجویان بهزیستی را تشریح کرد
بسته حمایتی مددجویان بهزیستی چه زمانی واریز میشود ؟

زمان واریز عیدی 98 و بسته حمایتی ( سبد کالا ) مددجویان بهزیستی اعلام شد

دلگرم : رئیس سازمان بهزیستی کشور از توزیع یک مرحله بسته حمایتی ( سبد کالا ) به ارزش ۲۰۰ هزار تومان به مددجویان بهزیستی تا پایان سال خبر داد.

وحید قبادی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره زمان واریز عیدی به حساب مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: برای پرداخت عیدی به یک میلیون و 50 هزار نفر نیاز به 60 میلیارد تومان اعتبار است که این رقم باید از سوی دولت تامین شود.

وی تصریح کرد: البته با رایزنی‌ها که انجام شده است قرار شده که مبلغ 30 میلیارد تومان برای 500 هزار مددجوی که پیش از تیرماه تحت پوشش بهزیستی بودند به سازمان پرداخت شود اما سازمان بهزیستی در تلاش است که برای 550 هزار نفر باقیمانده که از تیر ماه به چرخه حمایتی اضافه شدند نیز عیدی پرداخت کند.

قبادی دانا ادامه داد: عیدی در نظر گرفته شده برای مددجویان به میزان یک ماه مستمری است که امیدواریم تا روزهای آینده به حساب مددجویان واریز شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور یادآور شد: مکاتباتی هم درباره توزیع یک سبد کالا به مددجویان تحت پوشش بهزیستی انجام شده است که تا پایان سال نیز یک بسته به ارزش 200 هزار تومان پرداخت خواهد شد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(18 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter