alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
مبلغ و زمان پرداخت عیدی مددجویان کمیته امداد | اسفند 97
17
8.1K
دوشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد زمان و مبلغ عیدی پایان سال 97 ، توزیع بسته حمایتی ( سبد کالا ) و میزان افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد در سال 98 را تشریح کرد.

زمان پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)

دلگرم: معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از پیگیری برای توزیع مرحله دوم توزیع بسته حمایتی بین مددجویان خبر داد و گفت:از ابتدای سال آینده مستمری مددجویان این نهاد 20 درصد افزایش پیدا می کند. عیدی مددجویان کمیته امداد

فاطمه رهبر، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد درباره «توزیع بسته حمایتی به مددجویان»، اظهار داشت:دولت به ما قول داد در سه مرحله بسته حمایتی تا پایان سال جاری بین مددجویان توزیع شود که اکنون توزیع یک مرحله آن به پایان رسیده است.

وی ادامه داد:رئیس جمهور به صورت مکتوب به واعظی رئیس دفتر خود و وزیر رفاه نوشتند که علاوه بر توزیع یک مرحله بسته حمایتی مددجویان، دو مرحله دیگر نیز به مددجویان کمیته امداد تا پایان سال جاری بسته حمایتی اختصاص یابد که یک مرحله آن در دهه فجر به مددجویان داده شد.

بسته حمایتی ( سبد کالا ) مددجویان کمیته امداد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اضافه کرد: توقع داشتیم که دو مرحله باقی مانده از توزیع بسته های حمایتی ( سبد کالا ) به مددجویان داده شود که هنوز این موضوع اتفاق نیفتاده است و ما در حال پیگیری آن هستیم.

رهبر خاطرنشان کرد:درخواست داشتیم با توجه به سختی توزیع اقلام و اینکه در برخی مناطق دورافتاده دسترسی مددجویان به همه کالاهای مورد نیاز امکان پذیر نیست، یا همه کالاهایی که مددجویان در شهرها می توانند تهیه کنند، امکان تهیه آنها در همه جا وجود ندارد، مبلغ مربوطه به صورت نقدی به حساب مددجویان واریز شود تا آنها با توجه به نیاز خودشان کالای مورد نیاز را تهیه کنند.

وی درباره «پرداخت عیدی به مددجویان کمیته امداد»، بیان داشت:هر سال به اندازه یک مستمری پرداختی ماهانه، به مددجویان عیدی داده می شد که اگر تأمین اعتبار شود، امسال نیز این عیدی به مددجویان پرداخت می شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد درباره «زمان افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد»، افزود:این افزایش 20 درصدی مستمری از ابتدای فروردین سال 98 اعمال خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.1 از 5 (17 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits