جزئیات و زمان واریز مرحله دوم بسته حمایتی

۲,۱۰۶
۰
۲
یکشنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵
جزئیات واریز مرحله دوم بسته حمایتی توسط مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح شد
جزئیات و زمان واریز مرحله دوم بسته حمایتی

پرداخت ۲ مرحله بعدی بسته‌های حمایتی چه‌ زمانی است؟

دلگرم : مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم بسته‌های حمایتی توضیحاتی ارائه کرد.

احد رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره زمان پرداخت مرحله دوم و سوم توزیع بسته حمایتی به خانواده‌ها طبق اعلام و وعده دولت اظهار کرد: در این زمینه هنوز برنامه‌ای از سوی دولت به وزارت رفاه اعلام نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه اعتبارات برای توزیع بسته‌های حمایتی در مراحل دوم و سوم در نظر گرفته نشده، به همین دلیل، توزیع مراحل بعدی از بسته‌های حمایتی تا پایان سال جاری بعید است.

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: اقشار ضعیف جامعه اعم از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور ، بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی و تأمین اجتماعی و همچنین بیمه‌شدگانی که دریافتی کمتر از 3 میلیون داشته‌اند، از گروه‌هایی بودند که در مرحله اول بسته حمایتی خود را دریافت کردند.

رستمی یادآور شد: تعدادی از خانواده‌ها نیز به عدم دریافت بسته حمایتی خود معترض بودند که به اعتراض آنها رسیدگی شد و یک میلیون نفر از جمع 2 میلیون و 500 هزار نفر طی روزهای آتی رقم ریالی بسته حمایتی خود را دریافت خواهند کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
سمیه | ۲ ماه پیش
سلام شوهر اینجانبه تحت پوشش بهزیستی است ودرامد ماهیانه ما کمتر از هفتصد هزار تومان است بهزیستی تاکنون به ما سبد کالا یا مستمری نداده است وحتی تامین اجتماعی
۰
۰
 
 
ir
حسین طغیانی | ۲ ماه پیش
باسلام اینجانب با دریافتی حداقل حقوق اداره کار مشمول بسته حمایتی نشدم و بر خلاف گفته مسئولین که خانواده‌هایی معترض بودندوبه اعتراض آنها رسیدگی شد و بسته حمایتی خود را دریافت کردن، اما ما هیچ پاسخی نشنیدیم و فقط پیامک دادن ک شما حقوق بالای ۳ تومن دارید،واقعا خنده داره...لطف کنید راهنمایی کنید چگونه پیگیری کنم...خدا اجرتون بده....هیچ کس ب فکر ما کارگران نیست...فوق لیسانس ک حاضر شده با دیپلم ب حداقل حقوق و اصلا کسی ما راهم یادش هست......چگونه پیگیر بسته حمایتی بشم...با تشکر
۰
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter