alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
تصمیم جدید برای سهام عدالت در سال نو
1
1K
سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳
برای سهام عدالت در سال نو ، تصمیمات جدیدی گرفته شده است . وزیر اقتصاد و دارایی گفت: تلاش داریم تا سهام عدالتی که مردم دارند را در سال جدید برای آنها آزاد کنیم تا آن را اگر دوست دارند بفروشند و به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل کنند.

سهام عدالت برای سال نو ، آزاد خواهد شد .

دلگرم : وزیر اقتصاد و دارایی گفت: تلاش داریم تا سهام عدالتی که مردم دارند را آزاد کنیم تا آن را اگر دوست دارند بفروشند و به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل کنند.

فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به این پرسش که برای سال نو یا پیش از آن چه خبر خوشحال‌ کننده‌ای برای مردم دارید، گفت: تلاش داریم تا سهام عدالتی که مردم دارند را آزاد کنیم تا آن را اگر دوست دارند بفروشند و به یک کالای سرمایه‌ای تبدیل کنند.

گفتنی است بسیاری از مردم سهام عدالت ندارند و مرتبا پیگیر ثبت نام هستند . اما هنوز راهی برای ثبت نام افرادی که از داشتن سهام عدالت محروم هستند ارائه نشده است .

سهام عدالت در چندین نوبت به حساب دارندگان سهام واریز شده است .

سهام عدالت نوعی یارانه است که در زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد ، از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار می‌شود. دولت، هدف از عرضه سهام عدالت را گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ایران اعلام کرده‌است. بنا بر طرح «سهام عدالت»، بخشی از سهام شرکت‌های دولتی معین، به قشرهای کم‌درآمدتر فروخته می‌شود اما خیلی از مردم هستند که از قشر کم درآمد جامعه محسوب میشوند اما از دریافت آن بی بهره اند .این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • آخرین خبر
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits