آیا برق مجانی میشود ؟ چرا مجانی شدن برق به نفع دولت است ؟

۱,۶۳۷
۰
۰
شنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰

مجله دلگرم : مجانی شدن آب و برق ، مسئله ای بود که توسط امام خمینی (ره) ، پس از پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد . مسئله ای که همیشه برای همگان سوال بوده که چرا با وجود حکمی که بنیانگذار انقلاب در این رابطه صادر کردند پس از سالیان سال ، نه تنها آب و برق مجانی نیست بلکه مرتب هزینه های آن در حال افزایش است

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در این رابطه بیان کرد: ما می‌توانیم بعضی از فرمایشات امام همچون مجانی کردن برق و ... را عملی کنیم. امروز مجانی کردن برق عملی است و حتی به نفع دولت است. ۱۰۰۰ تومانی که بابت فروش بنزین گرفته می‌شود از قیمت حمل آن در داخل کشور کمتر است.

محمدرضا باهنر در جلسه سخنرانی ماهانه انجمن اسلامی مهندسین با موضوع اقتصاد ایران، دیروز، امروز، فردا که شب گذشته برگزار شد، اظهار کرد: ماه بهمن مصادف با سالگشت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. امسال، سال ویژه‌ای است و اینکه نظام به سن چهل سالگی خود می‌رسد. چهل سالگی در معارف دینی معنای خاصی دارد و به معنی بلوغ و کمال کامل است.

وی افزود: علاقه‌مند هستم که در جلسات دهه فجر، تلاشمان بر این باشد که کارنامه‌ای از کار‌های مثبت و خارق العاده که در نظام مقدس اسلامی رخ داده را ارائه دهیم. همچنین به خود متذکر شدم که چه خوب است در پایان چهل سال، یک تحلیل عالمانه و عادلانه از عملکرد نظام داشته باشیم.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • برق مجانی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter