بخشنامه سایپا به مشتریان و لغو آن در عرض ۲۴ ساعت

۱,۷۸۱
۰
۰
دوشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵

مجله دلگرم : سایپا از مشتریان خواسته به جای ساندرو ، پراید تحویل بگیرند . این در حالی است که مشتریان ساندرو ثبت نام کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت سایپا روز گذشته در بخشنامه‌ای قابل تأمل به نمایندگی‌ها اعلام کرد مشتریانی که ساندرو و تندر90 ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند محصولات خانواده پراید یا تیبا را به‌جای خودروی ثبت‌نامی خود از شرکت تحویل بگیرند.

در بخشنامه سایپا به نمایندگی‌های فروش آمده است:

احتراماً ضمن پوزش از مشتریان به‌جهت تأخیر پیش‌آمده در ایفای تعهدات انواع محصولات رنو شرکت پارس خودرو به‌اطلاع می‌رساند: مشتریان محترم می‌توانند در صورت تمایل نسبت به انتخاب یکی از دو روش پیشنهادی زیر اقدام کنند.

1. انتظار مشتریان محترم تا رفع مشکل تولید محصولات رنو با شرایط ذیل:

الف ــ قیمت محصولات به‌قیمت زمان تحویل مشتری طبق قرارداد محاسبه خواهد شد.

ب ــ سود مشارکت و تأخیر طبق قرارداد به‌میزان 27 درصد (15 درصد سود مشارکت) ادامه خواهد یافت.

پیشنهاد اول برای مشتریانی که قصد تبدیل خودرو دارند:

جایگزینی تعهدات رنو با محصولات X100 (سایپا 131، سایپا 151) و X200 (تیبا، تیبا2، ساینا) با سود مشارکت و تأخیر به‌میزان 27 درصد طبق قرارداد به یکی از روش‌های ذیل:

الف) تعهدات انواع ساندرو و استپ‌وی به دو دستگاه خودرو یک دستگاه X100 و یک دستگاه X200 که یک دستگاه با موعد تحول بهمن 97 به بعد با قیمت زمان تحویل محصول رنوی مشتری و یک دستگاه با زمان تحویل آذر 98 به‌قیمت روز شرکت.

ب) تعهدات تندرو به یک دستگاه خودرو X100 (سایپا 131، سایپا 151) و X200 (تیبا، تیبا2، ساینا) با موعد تحویل بهمن 97 به بعد با قیمت زمان تحویل محصول رنوی مشتری.

لغو بخشنامه در عرض 24 ساعت

سایپا ظرف 24 ساعت ، بخشنامه را لغو کرد . با وجود اینکه این بخشنامه با قید فوریت ارسال شده بود پس از اعتراضات بسیاری که به این بخشنامه شد سایپا مجبور شد ساعاتی پیش با صدور بخشنامه ای مجدد از دستورالعمل قبلی خود عقب‌نشینی کند .

گفتنی است در بخشنامه جدید هیچ توضیحی در خصوص وضعیت تحویل خودروهایی که مدتهاست از موعد تحویل آن گذشته نشده است که نشان از بی‌برنامگی گسترده در سطح مدیریت این شرکت دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter