آیا موبایل ارزان خواهد شد؟

۱,۸۴۰
۱
۰
دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۹
بازار موبایل دو هفته دیگر آرام می‌شود اما موبایل ارزان نمی‌شود

قیمت موبایل تثبیت میشود اما موبایل ارزان نمی شود.

مجله دلگرم- رئیس انجمن فروشندگان سیم کارت و گوشی می‌گوید: طی دو هفته آتی شرایط بازار بهتر از گذشته و قیمت‌ها تثبیت خواهد شد و چنانچه مردم نیاز مبرمی برای خرید تلفن همراه دارند، کالای مورد نظر را به روزهای آتی موکول نکنند.

رئیس انجمن فروشندگان سیم کارت و گوشی درباره وضعیت بازار تلفن همراه به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به برنامه‌هایی که در دستور کار دولتمردان و انجمن‌های صنفی قرار گرفته به‌نظر می‌رسد که طی هفته‌های آتی با عرضه و تنوع بیشتر محصولات مواجه باشیم. در حال حاضر علاوه بر گرانی، تنوع محصولات نیز در بازار به طور چشمگیری کاهش یافته است.

افشار فروتن لاریجانی در پاسخ به این پرسش که برای افزایش عرضه تلفن همراه چه برنامه‌هایی در دستور کار قرار دارد؟ پاسخ داد: حدود ۱۰۰ تا ۷۰۰ هزار دستگاه تلفن همراه از سوی دولت مصادره شده که با آزادسازی این تعداد قابل توجه می‌توان اشاره کرد که تنوع محصولات در بازار افزایش می‌یابد اما قیمت روند کاهشی نخواهد داشت.

او اظهار کرد: طی دو هفته آتی شرایط بازار بهتر از گذشته و قیمت‌ها تثبیت خواهد شد. در حقیقت طی هفته‌های پیش رو مردم می‌توانند با آسودگی خاطر بیشتر به بازار مراجعه کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

فروتن لاریجانی در توصیه‌ای به مردم گفت: چنانچه مردم نیاز مبرمی برای خرید تلفن همراه دارند، کالای مورد نظر را به روزهای آتی موکول نکنند؛ چرا که با افزایش نرخ ارز قیمت‌ها به روال گذشته بازنخواهد گشت.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 0.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter